Головний документ – районний бюджет Сарненського району на 2020 рік – ухвалено

    Сьогодні відбулось пленарне засідання позачергової тридцять дев’ятої сесії районної ради. Під час затвердження порядку денного до основних питань за висновками постійних комісій було внесено ще 14, тож  усього депутати  розглянули їх 19Зокрема затвердили Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги мешканцям Сарненського району. Матеріальна допомога є безповоротною і буде надаватися мешканцям Сарненського району в готівковій формі за рахунок коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Програми соціального захисту громадян «Турбота» на відповідні роки.
     Внесли зміни до програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Сарненському районі та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради на IV квартал 2018 та 2019-2021 роки.    
   Затвердили Програму економічного та соціального розвитку Сарненського району на 2020 рік. Також затвердили програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування Сарненського району та «Забезпечення пільгового проїзду учнів до місця навчання і додому» на 2020 рік.  
    Розглянули ряд питань, що стосуються комунальної власності. На зауваження депутатів підтримали декілька протокольних доручень, що стосувались важливих питань життєдіяльності територіальних громад. Так, депутат ради Олег Жошко говорив про необхідність вжити заходи для недопущення руйнування дорожнього покриття багатотоннажним транспортом, зокрема який курсує у напрямку Любикович, Люхчі, Стрільська. Також просив встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2020 рік при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів районного бюджету, який враховується при визначенні вартості об’єктів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт, технічне переоснащення), на рівні, який нещодавно затвердила обласна рада. 
    Заслухавши інформацію начальника фінуправління РДА Олени Радько, внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік. Головним питанням, яке розглянули цього дня обранці громад, було «Про районний бюджет Сарненського району на 2020 рік». Проєкт районного бюджету на 2020-ий детально розглянули цього ж дня на засіданні профільної бюджетної комісії. Тому на сесії питань не виникало, рішення прийняли без дебатів.
   Оперативно відреагували на звернення Клесівської селищної ради від 20 грудня ц.р. про затвердження проєкту землеустрою щодо зміни меж села Рудня-Карпилівська.  Подані матеріали розглянули на засіданні профільної постійної комісії з питань аграрної політики, земельних ресурсів, екології, природокористування та розвитку села. Обранці громад підтримали внесений комісією проєкт рішення районної ради та затвердили проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Рудня-Карпилівська Клесівської селищної ради.
    У «Різному» виступили депутати Василь Іванюк, Анатолій Босюк, Василь Пилипенко, Юрій Солтис, Олег Жошко. Завершуючи роботу сесії, голова районної ради Руслан Серпенінов коротко зупинився на досягненнях минулого року та пріоритетах на 2020-ий. Це завершення будівництва спорткомплексу у м. Сарни по вул. Я. Мудрого, продовження будівництва Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ст.; Чабельської ЗОШ; Вирівської ЗОШ. На умовах співфінансування у бюджеті на 2020 рік передбачили 1 млн грн на спорткомплекс, 500 тис. грн на Чабельську ЗОШ І-ІІ ст. і 500 тис. грн на  Цепцевицьку ЗОШ І-ІІІ ст.
    Насамкінець Руслан Серпенінов привітав усіх присутніх з прийдешнім Новим, 2020-им, роком та побажав міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, миру в кожній домівці і в Україні.

 

 

 

                                                       Організаційний відділ районної ради

  

 

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
2 + 13 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.