До дітей КУ «Сарненський ІРЦ» завітав Святий Миколай

                        
            

                                                                                                                                                                                    19 грудня до комунальної установи «Сарненський інклюзивно – ресурсний центр» Сарненської районної ради завітав Святий Миколай, який допомагає дітям відчути це дивовижне свято та повірити у справжнє новорічне диво. Діти разом з святим Миколаєм із задоволенням прикрашали ялинку прикрасами, водили хороводи, гралися в сніжки.      

Тож у день Святого Миколая голова районної ради Руслан Серпенінов взяв участь у святковому дійстві та вручив солодкі подарунки дітям з особливими освітніми  потребами. 

         Вручаючи солодкі подарунки, Руслан Петрович побажав діткам зростати здоровими, добрими і щасливими – батькам на радість, миру та достатку, родинного затишку й здійснення найзаповітніших і найфантастичніших мрій.

         Щирі посмішки та радість в очах дітей  говорили, що свято вдалося. А по другому і бути не могло. Дітки своїми усміхненими обличчями та щирими оплесками дякували  гостям за подаровані подарунки та гарний настрій.

 

Організаційний відділ

районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 13 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.