Руслан Серпенінов здійснив робочу поїздку по закладам освіти району

         Будівництво одного з найбільших об’єктів Сарненського району – школи в селі Цепцевичі − оглянув голова районної ради у рамках робочої поїздки, що відбулася  17 грудня 2019 року.

         На сьогоднішній день підрядники вже збудували фундамент, звели стіни та перегородки першого поверху, залили монолітне перекриття для другого поверху і зводять стіни.

         Тож керівник найвищої представницької гілки влади в районі, ознайомившись із ситуацією, переконаний, що будівництво затягувати не можна. Ця школа є дуже важливою, оскільки сьогодні в старому приміщенні  навчається 728 дітей, яким доводиться навчатися майже у три зміни. Ми щиро сподіваємося на те, що завдяки плідній співпраці  всіх органів влади, ця школа незабаром стане серйозним освітнім центром.

          

      Ще донедавна біля більшості сільських шкіл споруджували вбиральні типу «сортир», і так тривало багато років. Вчителі і учні змушені були користуватися такими туалетами. У теплу пору року це не дуже відчувалося, а коли надворі холоднеча? Адже, щоб відвідати

 надвірний туалет, треба вискочити з теплої школи на холодну вулицю. Тож усі ризикували отримати застуду. Із загрозою для здоров’я учнів в країні вирішили боротися. У рамках робочої поїздки голова райради завітав до Висовської ЗОШ І ст.,  де перевірив хід виконання робіт з реконструкції (прибудови внутрішніх вбиралень) у навчальному закладі.

         А ось реконструкція (прибудова) внутрішньої вбиральні у  Сарненській ЗОШ І-ІІ ст. №6 знаходиться на завершальному етапі. Наразі  устаткування приводять у стан експлуатації та йде перевірка справності водовідведення і усунення косметичних недоліків. Тож у найближчий час учні цього закладу зможуть користуватися сучасними вбиральнями.

 

 

Організаційний відділ

районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
6 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.