Фестиваль дитячої творчості "Повір у себе"

        3 грудня в Чудельській спеціальній загальноосвітній школі №2 І-ІІ ступенів відбувся шкільний фестиваль дитячої творчості «Повір у себе». Вихованці школи з упевненістю довели усім глядачам, що є обдарованими і особливими, а головне вірять у свої сили та в самих себе.
         Активно діяти, творити, працювати – ось шлях, який дає змогу кожній дитині стати майстром своєї справи. Про це свідчить виставка дитячих робіт, скільки в них праці, натхнення, фантазії. Участь у цьому заході взяли заступник голови районної ради Микола Костецький, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, педагогічний колектив, учнів закладу.
        Від імені голови районної ради Руслана Серпенінова, учнів та педагогічний колектив школи привітав заступник голови ради Микола Костецький. Він подякував дітям за чудово підготовлений концерт, висловив упевненість, що і надалі учні так само старанно готуватимуться до будь-якого важливого завдання.
         - Низький уклін вам, шановні педагоги, – сказав Микола Костецький, звертаючись до колективу школи, – завдяки вашій самовідданій роботі ваші юні вихованці успішно долають труднощі, показують такі хороші результати. Переконаний, що в подальшому вони стануть справжніми громадянами України.
        У свою чергу, в знак великої вдячності за подароване свято, за творчість та щирі посмішки, гості свята подякували та обдарували дітей солодощами та щирими оплесками.
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
4 + 14 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.