Відбувся завершальний етап ХV районної Спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування

        29 листопада в спортивній залі Сарненського педагогічного коледжу відбувся завершальний етап ХV районної Спартакіади за активною участю команд райдержадміністрації, районної, міської рад, військової частини А-0153, Немовицької ОТГ та команди сільських рад.
 
         За час проведення Спартакіади, відповідно до Положення, змагання проводилися із шести видів спорту: волейболу, міні-футболу, шахів, настільного тенісу, шашок, дартсу.
 
        Від так, у боротьбі за першість, команда районної ради виборола перше місце у грі з міні-футболу. Найсильнішою з волейболу стала команда Немовицької ОТГ. Не було їм рівних і в суперництві з настільного тенісу, де Немовицька ОТГ також зайняла перше місце.
 
         У грі в шашки першість здобула команда військової частини А-0153, з дартсу ─ райдержадміністрація. А у грі в шахи найсильнішою виявилася команда сільських рад.
 
         Відповідно до Положення про проведення Спартакіади, переможцями у загальнокомандній першості визначається команда, яка набрала найбільшу кількість балів з усіх видів спорту. Тож цьогоріч командою-переможцем стала збірна Немовицької ОТГ. Не відстала за результатами й команда міської ради, виборовши друге місце. Третє ж місце посіла збірна райдержадміністрації. З розривом в один бал четверте місце посіла команда районної ради.
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
9 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.