Відкриття XV районної Спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування

         Сьогодні, 22 листопада, в спортивній залі районного будинку Будинку дітей і молоді відбулося урочисте відкриття XV районної Спартакіади, присвяченої Дню місцевого самоврядування.

        

        Відкрив святкове дійство голова районної ради Руслан Серпенінов. В урочистостях також взяли участь збірні команди райдержадміністрації, районної, міської рад, військової частини А-0153, Немовицької ОТГ та команда сільських рад . 

         Відкриваючи захід, голова районної ради зазначив: «Для нас вже стало доброю традицією проводити такі змагання. Основна мета проведення Спартакіади − пропаганда здорового способу життя. Популяризація спорту – одне з важливих завдань, які ставить перед собою районна влада.  Я впевнений, що наші найсильніші спортсмени гідно представлять Сарненщину на обласній Спартакіаді. Проведення подібних заходів має важливе значення, тому що своїм прикладом ми демонструємо жителям Сарненщини, що можна проводити свій вільний час із користю для здоров’я».

          Представники органів місцевого самоврядування, беручи участь у таких змаганнях, своїм прикладом показують молоді, що заняття спортом – це престижно. Це те, до чого мають прагнути наступні покоління. «Організовуючи змагання такого рівня і беручи в них участь, ми, таким чином, робимо спільний вклад у розвиток громад Сарненщини, і в цілому України», − наголосив голова районної ради Руслан Серпенінов. Також голова ради зазначив, що в цьому скликанні та в такому форматі  Спартакіада проходить останній раз.

         Приємною новиною для всіх присутніх стало те, що завдяки співпраці та злагодженій роботі з Рівненською обласною державною адміністрацією буде виділено 11 млн грн для завершення будівництва спортивного комплексу на вул. Ярослава Мудрого, що у місті Сарни.

         Голова ради побажав учасникам Спартакіади бути згуртованими, йти до перемоги і з гордістю відстоювати честь своїх рад.

          За давнім українським звичаєм капітанам команд вручили запашний коровай та, представивши суддівську колегію, розпочали змагання. 

         Цього  дня, після урочистої частини, збірні команди помірялися силами в змаганнях з міні-футболу, дартсу та шахів. 

         Отже, перший ігровий день фінішував. Організатори заходу дякують усім, хто брав участь у змаганнях, і запрошують бажаючих позмагатися в наступному етапі Спартакіади, який відбудеться 29 листопада в спортивній залі педагогічного коледжу.

 

 

 

Організаційний відділ 
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
7 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.