У Сарнах відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи

        Сьогодні шоста річниця, як народ України вийшов на вулиці, аби назавжди змінити своє життя. Річниця гордості, гідності та честі. Річниця Революції Гідності. Усе, що було до листопада 2013 року тепер видається якимось іншим, чужим життям. Так як було, тепер точно не буде ніколи… Ця революція, ця зима змінила українців назавжди, ми продемонстрували світові свою силу і волю, наш гімн, наш прапор – знають усюди. А нашу Небесну Сотню оплакують мільйони по всьому світу. Тож, наш священний обов’язок тепер – дати зрозуміти кожному – навіть найменша краплина крові була немарною.
 
        Чи могли б ми уявити тоді, що люди з різних куточків України кидатимуть роботи, залишатимуть сім’ї і будуть їхати в цей, тоді невеличкий, осередок свободи? Що кияни, почувши по телебаченню про можливу атаку сумнозвісного «Беркута», не позакривають свої двері надійніше, а, навпаки, розбудять сусідів і масово ринуть туди, у центр столиці?
 
         З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи та річниці Революції Гідності 21 листопада у парку «Героїв майдану» м. Сарни відбувся урочистий мітинг, приурочений до Дня Гідності та Свободи. Голова районної ради Руслан Серпенінов, в.о. голови райдержадміністрації Іван Назарець, міський голова Світлана Усик, заступник голови районної ради Микола Костецький, депутати районної ради, військовослужбовці, священнослужителі, представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, громадськість, учні загальноосвітніх навчальних закладів міста, представники засобів масової інформації вшанували Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході України.
 
        Голова районної ради Руслан Серпенінов у своєму виступі зазначив, що цей День є символом революції, яка змінила Україну і стала беззаперечним доказом відродження держави та нації, утвердження того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні.
 
        Усі присутні, вшановуючи пам’ять загиблих під час Євромайдану та Революції Гідності, поклали живі квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні. Герої не вмирають. Усі вони залишаються в нашій пам’яті, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
3 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.