Відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

        Культура – це така царина людського буття, про яку казати – не переказати, співати – не переспівати. Вона – безкрая. І в цьому тисячі разів переконуємося, коли доторкаємось, наче спраглими вустами, до життєдайних глибинних джерел української народної пісні.
        
         8 листопада у районному Будинку культури приймали вітання з нагоди професійного свята представники однієї з найбільш творчих галузей – працівники культури та майстри народного мистецтва, а також народний аматорський хоровий колектив «Зорецвіт» святкував своє 70-річчя з дня створення. Володарі слова і пісні, чарівники танцю та хранителі багатої мистецької спадщини, креативні та талановиті… Усе це про них.
 
         Адже без перебільшення, саме представники галузі культури несуть у наше життя натхнення та радість, роблять його яскравішим та багатшим. Розмаїтий великий колектив, що поєднує співаків та працівників музеїв, акторів та бібліотекарів, танцюристів та працівників будинків культури, майстрів, що зберегли старовинні народні ремесла, своєю спільною невтомною працею примножує невичерпне багатство української культурної скарбниці та ширить славу про Україну та наш талановитий народ далеко за її межами.
 
         Участь у цьому заході взяли голова районної ради Руслан Серпенінов, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, керуючий міський голова Світалана Усик, працівники культури району.
 
         Із сердечними побажаннями та словами глибокої вдячності за самовіддану працю до працівників культури звернувся голова районної ради Руслан Серпенінов.
 
         Зокрема голова ради наголосив, що працівники культури району стоять на сторожі культурних здобутків та традицій, пропагують моральні принципи і вносять яскравий та неповторний внесок у життя сарненців. Подякував керівнику хору Віктору Торчику за те, що діляться часточками своєї душі, дбаючи про настрій тих, кому дарують красу мистецтва.
 

 
        Кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва району та з нагоди 70-річчя народного аматорського хорового колективу «Зорецвіт» нагородили спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації, а також подяками міської ради.
 
         Свій 70-річний ювілей на високому творчому піднесенні колектив успішно зустрів серед своїх вдячних прихильників Сарненського району. Дивлячись на виступи учасників цього колективу, усвідомлюєш, що духовна спадщина Сарненщини ще здавна славиться своїми традиціями щедро дарувати глядачам свою натхненну творчість. Усі артисти цього талановитого колективу – справжні подвижники мистецтва, патріоти, яким небайдужа доля держави, стан її культури і духовності.
 
         Тож бажаємо ювілярам та працівникам культури та майстрам народного мистецтва творчих успіхів і нових досягнень на шляху їх подальшого розвитку і удосконалення свої професійної майстерності.
 
 
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
7 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.