11 січня - 75 річниця вигнання нацистів з м.Сарни

 

        Минають роки, відлітають у вічність. Минуло багато років, відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові свого життя. 

                  Тож сьогодні з нагоди 75-ої річниці визволення міста Сарни та району від нацистів відбулося урочисте покладання квітів до меморіалу Солдатської слави в місті Сарни. 

         Участь у цьому заході взяли голова районної ради Руслан Серпенінов, народний депутат України Сергій Євтушок, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, ветерани Другої світової війни, гості та жителі міста, а також працівники районних засобів масової інформації. 

          Руслан Серпенінов привітав присутніх ветеранів з нагоди відзначення 75-ої річниці визволення м. Сарни від нацистів, подякував їм за їхній ратний подвиг, мужність і героїзм, проявлений у боях з ворогом, і побажав міцного здоров’я, довгих і щасливих років життя. 

         В ході заходу до присутніх звернувся народний депутат України Сергій Євтушок, який подякував ветеранам за звільнення рідного міста, мужність, героїзм та патріотичне виховання молоді. 

         Спливають роки і десятиріччя, проте ми завжди з глибокою шаною пам’ятатимемо про мужність та героїзм славних воїнів-переможців у найбільшій і найжахливішій в історії людства війні.  

         Учасники мітингу вшанували світлу пам'ять полеглих визволителів хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу Солдатської слави м. Сарни.

 

         Організаційний відділ 
         районної ради

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
5 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.