Разом згадали буремні роки визволення міста

        11 січня м. Сарни відзначає 75-у річницю визволення міста та району від нацистів.

         Тож керівники району Руслан Серпенінов, Ярослав Яковчук 11 січня з нагоди 75-ої річниці визволення міста Сарни та району від нацистів, відвідали ветеранів, що живуть у Сарнах. З кожним знайшли час поспілкуватися, згадали про ті страшні роки кривавої війни, привітали з черговою річницею та щиро подякували за ратний і трудовий подвиг. Адже ці прості люди відстояли рідний край, а потім будували мирне життя для своїх нащадків.


     

Голова районної ради Руслан Серпенінов, спілкуючись з ветеранами, зазначив, що вони є прикладом для нас і наших дітей, тому можна з упевненістю дивитися у майбутнє нашої країни: «Дорогі ветерани! Ви – символ мужності, відваги та справжньої відданості своїй державі. Наш синівський обов’язок – бути гідними вашого ратного і трудового подвигу. Перед нами нині стоїть відповідальне завдання – зберегти мир в Україні, бо немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі під мирним небом! І сьогодні, коли над нашою країною знову нависла загроза, ми маємо об’єднатись і вистояти, як колись вистояли ви!». Побажав кожному здоров’я, бадьорості духу на довгі роки, а головне – мирного неба над Україною.

 

     Кожному ветерану цього дня керівники району вручили солодкі подарунки.


          Святкові колядки для господарів лунали у виконанні працівників культури району. та зробили фото на пам’ять. 

 

 

Організаційний відділ
районної ради

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
3 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.