3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

 

        3 грудня світова громадськість відзначає Міжнародний день людей з особливими потребами, засвідчуючи свою увагу до їхніх проблем. Цей день не можна назвати святковим. Проте він нагадує про необхідність забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

         Ставлення до людей з обмеженими фізичними можливостями є характерною ознакою цивілізованості держави та її демократичності. У кого з нас не стискається серце, коли бачимо  людину у візку? І водночас ми сповнюємося гордістю за героїчні перемоги наших паралімпійців. Проте не завжди  усвідомлюємо складність проблем, з якими зустрічаються інваліди.  

         Свого часу Василь Сухомлинський сказав: "Умій відчувати поряд із собою людину, умій розуміти її душу, бачити в її очах складний духовний світ, радість, горе, біду, нещастя… Умій співпереживати і співчувати". Щира шана −  благородній праці людей, які за покликом серця переймаються проблемами наших жителів  з особливими потребами.

         Щира  вдячність − всім, хто опікується людьми з обмеженими фізичними можливостями, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв людяності та поваги. Ми звертаємося до сумління і совісті не лише тих, хто за службовим обов'язком повинен дбати про інвалідів, але до всіх людей з відкритим серцем − представників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, політичних партій, громадських, релігійних організацій: давайте разом поліпшувати матеріальне становище інвалідів. Від нас усіх залежить,  щоб ці люди не почували себе зайвими, а брали участь у житті суспільства.
         Тож нехай турбота про ближнього, милосердя і терпимість стануть нормою нашого повсякденного життя.

 

Руслан Серпенінов, 
голова районної ради

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
12 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.