Голова районної ради провів виїзний прийом громадян у селах Степань та Велике Вербче

 
 
        27 листопада 2018 року, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництва районної ради, голова районної ради Руслан Серпенінов провів виїзний прийом громадян у Степанський селищній та Великовербченській сільській радах.
        У ході прийому жителі Степанської селищної ради піднімали ряд важливих питань життєдіяльності громади, зокрема: налагодження пільгового проїзду у приміському транспорті, тощо. Зверталися громадяни із проханням надати матеріальну допомогу, просили допомоги у отриманні дров.
         Під час прийому люди також порушили одне з актуальних на сьогодні питань – оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги, пільги та соціальні допомоги. Нарікали громадяни й на уряд, який обіцяє швидке, зручне та доступне оформлення різного роду пільг, але насправді створюють всі передумови, які перешкоджають та затягують процеси оформлення та отримання цих пільг, субсидій і допомог.
         Перебуваючи на території Степанської селищної ради, голова районної ради Руслан Серпенінов поспілкувався з працівниками Степанської ЗОШ І-ІІІ ст. та Степанського терцентру, зокрема обговорили пріоритетні напрямки роботи та проблемні питання.
         Під час робочого візиту у Великовербченській сільській раді Руслан Серпенінов зустрівся з головою місцевої ради Оленою Гольонко та активом громади, працівниками освіти.
        Ще одне болюче питання для мешканців Великовербченської сільської ради – це питання ремонту дороги Бутейки-Степань.
        У ході прийому до голови райради звернулись представники громадської організації, які хочуть орендувати водний об’єкт для зарибнення та облаштування рекреаційної зони для відпочинку мешканців села.
        Також Руслан Петрович відвідав Великовербченську загальноосвітню школу, де ознайомився із дотриманням теплового режиму.
        Також голова ради перевірив роботу їдальні. Поцікавився, як використовується та чи належно експлуатується комп’ютерна техніка, яка була закуплена за кошти районного бюджету.
        Працівники Великовербченської школи звернулися до Руслана Петровича з проблемами, які потребують першочергового вирішення - це заміна дверей, ремонт спортивної зали.
         На частину питань, які порушили люди під час особистого прийому, були надані кваліфіковані консультації та рекомендації щодо їх вирішення. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на особистий контроль голови районної ради Руслана Серпенінова.
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
6 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.