Спорт об’єднує всіх в одну команду

        Чотирнадцята районна Спартакіада, присвячена Дню місцевого самоврядування, завершилась у Сарнах. Активну участь у Спартакіаді взяли шість команд, а саме: райдержадміністрації, районної, міської рад, військової частини А-0153, Немовицької ОТГ та команда сільських, селищних рад.
         7 листопада урочисто відкрили Спартакіаду голова районної ради Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик.
         Спартакіада розпочалася з вітальних слів голови районної ради Руслана Серпенінова до спортсменів.
         Наснаги, спритності та успіху учасникам змагань побажав голова районної ради Руслан Серпенінов. За його словами, такі змагання не лише засвідчують прагнення до здорового способу життя, але стимулюють створення згуртованого і дружнього колективу.
         – Хочу подякувати вам за те, що ви власним прикладом заохочуєте громадян долучатися до спорту та здорового способу життя. Адже спорт є запорукою не лише фізичного, а й духовного здоров’я нації, – звернувся до учасників Спартакіади Руслан Серпенінов.
         Тож 7 листопада на Сарненському стадіоні «Мрія» та 23 листопада у спортивній залі Сарненського педагогічного коледжу проходили змагання XIV районної Спартакіади до Дня місцевого самоврядування.         Відповідно до Положення про проведення ХІV Спартакіади спортивні змагання відбулися з таких видів спорту: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок і дартсу.
         У боротьбі за першість команда військової частини А-0153 виборола перше місце у грі в шахи. Не було рівних у суперництві з міні-футболу команді з міської ради – вони зайняли перше місце, а районна рада − почесне друге місце.
        Найсильнішою з волейболу та дартсу стала команда райдержадміністрації. Першою у грі в шашки стала команда міської ради. Найдовше тривали змагання з настільного тенісу, у яких у запеклій боротьбі районна рада виборола перше місце.
         Переможцем у загальнокомандній першості ХІV районної Спартакіади визначається команда, яка набрала найбільшу кількість балів з усіх видів спорту. Такою командою цьогоріч стала збірна міської ради. Друге місце посіла команда райдержадміністрації, третє – команда районної ради, четверте – військової частини, п’яте - Немовицької ОТГ, шосте – команда сільських, селищних рад.
         Загалом Спартакіада пройшла дуже емоційно, спортсмени продемонстрували добру спортивну форму, завзятість, азарт, гарний настрій. Також змагання налаштували працівників органів місцевого самоврядування та держслужби на нові перемоги, а найголовніше - згуртували колективи.
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
10 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.