Голова районної ради провів виїзний прийом громадян у селах Люхча, Стрільськ та Любиковичі

        Голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов продовжує здійснювати виїзний прийом громадян. Тож 30 жовтня жителі Люхчанської, Стрільської та Любиковицької сільських рад мали можливість звернутись до голови районної ради безпосередньо на території ради.
         Мешканці Люхчанської сільської ради порушували питання соціального захисту населення. До голови ради звернулася громадянка з приводу того, що на її земельному паї в селі Обірки у серпні ц.р. незаконно видобували бурштин. Голова ради взяв це питання на контроль і дав доручення виконавчому апарату направити це звернення для розгляду за належністю відповідно до чинного законодавства.
         Ще з одним болючим питанням звернулася вчителька ЗОШ І-ІІ ст. с. Обірки, а саме: щодо незадовільного стану дороги від села Люхча до села Обірки, особливо в сезон дощів. На що Руслан Петрович дав чітку відповідь: для ремонту цієї дороги потрібні великі кошти, яких на даний час немає. Але, якщо сільська рада спільно із місцевими підприємцями укріплять дорогу і під’їзд до дамби будівельними відходами, то тоді районна рада долучиться до вирішення цього питання.
         Про нагальні проблеми, що турбують мешканців Стрільської сільської ради, розповів Стрільський сільський голова Віктор Сергійчук, а саме: житлового та пенсійного забезпечення, пільгових перевезень, грейдерування дороги Стрільськ-Маслопуща, перекриття даху, утеплення та облаштування туалетів у школі-сад, електрифікації нововідведеного житлового масиву по вулиці Сонячній, добудова нового та ремонт понтонного мостів у с. Стрільськ та інші питання.
         З приводу проблем у Стрільській школі-сад Руслан Петрович відповів, що проектно-кошторисна документація для облаштування туалетів уже виготовлена, а інші питання будуть вирішуватись поступово.
        Голова ради зателефонував начальнику Сарненського РЕМ ПАТ «Рівнеобленерго» Борису Богданцю для вирішення питання електрифікації по вулиці Сонячній і отримав позитивну відповідь.
         Також Руслан Петрович виїжджав до понтонного мосту у селі Стрільськ і повідомив, що Стрільській сільській раді було виділено 47 тисяч гривень із районного бюджету для виконання ремонтних робіт.
         У селі Любиковичі на прийом до голови районної ради прийшли батьки та працівники Любиковицького ДНЗ «Сонечко». Вони просили роз’яснити порядок виплати надбавок, виплати заборгованості по заробітній платі та перспективи щодо подальшого функціонування дошкільного закладу. Руслан Петрович пояснив, позицію районного керівництва: «Дошкільний заклад повинен функціонувати». ДНЗ знаходиться на балансі сільської ради, але враховуючи ситуацію, яка склалася і те, що сільська рада не може самостійно забезпечити оплату праці працівникам, то на наступній сесії районної ради буде розглядатися питання щодо надання субвенції Любиковицькій сільській раді для виплати заробітної плати працівникам дошкільної освіти.
        Усі питання, порушені громадянами під час проведення виїзного прийому, були проаналізовані. Частина із них - вирішена в ході прийому: голова надав кваліфіковані відповіді й консультації щодо шляхів вирішення звернень. А задля вирішення порушених питань, які потребують додаткового вивчення, голова ради доручив виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні звернення до профільних структур.
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
2 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.