7 жовтня - День працівників освіти

                                                                                       Шановні працівники освіти!
   Восени ми відзначаємо свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше в житті. Днем учителя – так ще називають ваше професійне свято. Бо вчительство – це і мистецтво, і праця, і дуже часто – самопожертва. Кожен з нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. Ви обрали нелегку, але винятково благородну місію – вести за собою дорогами незвіданого, відкривати й розширювати межі пізнання. 
    Новий навчальний 2018/2019 рік є визначним для освіти України, саме цього  вересня розпочалося повномасштабне впровадження Нової Української школи та перехід загальної середньої освіти на 12-річне навчання. Ця справа надзвичайно складна і відповідальна. Адже йде мова про європейське майбутнє України, яке передбачає високий, європейський, рівень освіти. Шлях до цього майбутнього – це не лише безвіз, це не лише реформування економіки, правової, політичної системи. Це – оновлена і якісна освіта, яка є ключовим компонентом нашого руху вперед. Тож завдання держави, органів місцевого самоврядування, виконавчої влади на місцях, вчителів – збудувати школу, де діти з різними потребами, – і звичайними, і особливими, – живуть єдиною учнівською громадою, вчаться розуміти і підтримувати один одного. Маємо створити освіту, що формує в кожному учневі впевненість у собі, любов до Батьківщини, впевненість у здатності реалізувати себе, виявити свої унікальні таланти і здібності. Креативні, творчі молоді люди з українськими, європейськими цінностями змінять країну. 
    Шановні освітяни! Ваша самовіддана праця заслуговує високої оцінки. Ви володієте сучасними педагогічними технологіями, при цьому не забуваєте кращі освітянські традиції минулого. Ви оточуєте дітей піклуванням і любов’ю, збагачуєте знаннями, наділяєте душевним теплом, формуєте особистість, виховуєте патріотами.
   Тож прийміть щиру вдячність, дорогі освітяни, за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Бажаю вам міцного здоров’я, вагомих творчих здобутків і невичерпної енергії у вашій плідній діяльності. Нехай щастить вам на освітянській ниві.

 

                                                                                                                                   Руслан Серпенінов, голова районної ради

 

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
8 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.