17 вересня – День рятівника

        День рятівника - свято, яке відзначається 17 вересня щороку в Україні, встановлене 12 вересня 2008 року указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.  

         День рятівника святкують працівники: аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров'я людей.   
Всенародне святкування Дня рятівника є виявом визнання і авторитету однієї із благородніших професій - рятувальника. Це свято встановлено за значний внесок пожежних та аварійно-рятувальних служб у справу захисту населення та територій від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Якщо узагальнити все, чого було досягнуто, то можна з певністю говорити, що сьогодні в Україні створено дієву державну систему запобігання та реагування на надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру. Недооцінювати цю роботу просто неможливо, бо вона така ж складна, як ті завдання, що на Вас покладає держава. А тому вся Ваша діяльність спрямована на удосконалення роботи, на своєчасне й ефективне реагування на надзвичайні ситуації різного характеру, профілактику і контроль на потенційно небезпечних об'єктах та пропаганду культури безпеки життєдіяльності.

       Дозвольте, цього святкового дня побажати усім Вам міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає Вас від усіх негараздів.

Руслан Серпенінов,

голова районної ради

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
8 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.