Відбулось свято Першого дзвоника

    Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори – день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвоника. Цьогоріч  початок навчального року припав на суботу, тому святкування Першого дзвоника перенесли на 3 вересня – понеділок. Тож сьогодні зранку урочисті лінійки провели в усіх школах району.  Цього дня усі навчальні заклади  радо зустрічали школярів після літніх канікул. День знань, свято Першого дзвоника, завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року –  це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, громадськості, яке об’єднує всі покоління. Голова районної ради Руслан Серпенінов завітав цього дня на свято Першого дзвоника в Сарненську ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.  
   Директор школи Вікторія Федорович привітала всіх з чудовим святом – Днем Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.  Як і годиться, головними на святі знань були першокласники, без котрих свято не могли розпочати, тож на лінійку їх урочисто привели вчителі.
     Цього дня щирі привітання звучали на адресу учнів, вчителів, батьків – усіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість – бути освіченими людьми. З початком нового навчального року учнів, вчителів і батьків привітав і голова районної ради Руслан Серпенінов. Школярам голова районної ради побажав здоров’я і наполегливості у навчанні. Вчителям щиро подякував за щоденну працю, побажав терпіння, мудрості і невичерпної енергії. Руслан Петрович також завітав на перший урок до першокласників у 1-й А, де заняття провела за новим державним стандартом «нової української школи» Антоніна Кузнець.

       

                                                                                                                             

                                                                                                                                                                      Організаційний відділ районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
2 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.