Відбулось пленарне засідання чергової двадцять сьомьої сесії районної ради

   Сьогодні, відповідно до рішення президії районної ради від 17.07.2018, відбулось засідання чергової 27 сесії районної ради. На розгляд пленарного засідання чергової сесії було внесено 30 питань, які депутати районної ради попередньо розглянули на засіданнях профільних постійних комісій. 
    Роботу сесії розпочали традиційно: голова районної ради Руслан Серпенінов привітав депутатів, які відзначили день народження в міжсесійний період (з 23 червня по 27 липня). Затвердивши порядок денний і регламент роботи 27 сесії, депутати перейшли до розгляду питань. Зокрема заслухали інформації в.о. керівника Сарненської місцевої прокуратури Ярослава Баглєя про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності Сарненської місцевої прокуратури на території району за перше півріччя 2018 року та начальника Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Сергія Смаглюка про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Сарненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області на території району за 6 місяців 2018 року. 
     Заслухали звіти про виконання районних програм. Затвердили нові районні програми, а саме:
     -         енергоефективності Сарненського району на 2018-2025 роки;
     -         реконструкції, удосконалення, розвитку та утримання територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення цивільного захисту Сарненського району на 2018- 2024 роки;
     -         забезпечення молоді житлом на 2018-2023 роки. 
    Внесли зміни до програми створення місцевого та об’єктових фондів матеріально-технічних резервів для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016 - 2020 роки; забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Сарненському районі на 2017-2021 роки; соціального захисту громадян «Турбота» на 2015–2018 роки. 
     Заслухали інформацію райдержадміністрації про стан підготовки житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. Прийняли рішення про припинення юридичної особи редакції Сарненського районного проводового радіомовлення шляхом ліквідації та про створення комунальної установи «Степанський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської районної ради Рівненської області. 
     Обранці громад надали згоду комунальному некомерційному підприємству «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради на укладення договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Сарненського району. Також надали дозвіл відділу культури і туризму, відділу освіти, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації на списання майна спільної власності територіальних громад Сарненського району. 
     Розглянувши лист Сарненської районної державної адміністрації, на виконання статті 5 Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», затвердили перелік об’єктів спроможної мережі з надання первинної медичної допомоги у Сарненському районі, які підлягають співфінансуванню з районного бюджету. Цим рішенням передбачено будівництво 4 амбулаторій загальної практики сімейної медицини: Ремчицької, Костянтинівської, Коростської та Люхчанської дільниць комунального некомерційного підприємства «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради. 
   Погодили технічну документацію із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 5,2060 га, яка розташована по вул. Центральна, 102а села Корост Сарненського району Рівненської області. Надали в постійне користування земельну ділянку Коростській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Сарненської районнолї ради. 
    Надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у постійне користування комунальному некомерційному підприємству «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради  для будівництва та обслуговування будівель  закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги. 
      Затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Технобуд» на строк дії спеціального дозволу на користування надрами, на території Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області. 
      Насамкінець внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік. 
    У «Різному» говорили про нагальні проблеми і шляхи їх вирішення. Зокрема голови районної ради Руслан Серпенінов і райдержадміністрації Ярослав Яковчук подякували народному депутату України Сергію Євтушку за сприяння в отриманні субвенції з державного бюджету в сумі 2,4 млн грн на соціально-економічний розвиток району.  
      На цьому роботу сесії було завершено.

 

                                                                                                                                               Організаційний відділ районної ради

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
5 + 15 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.