На крилах прощального вальсу

        Квітучий червневий вечір приносить до нас свято, якого немає в жодному календарі – випускний вечір. Це свято, в якому переплелись радість і смуток, спогади і мрії, дитинство і юність.
         23 червня мелодичним акордом прозвучав випускний вечір для випускників 11-их класів м. Сарни. Вся дія відбувалася на центральній площі міста.
         Участь у заході взяли народний депутат України Сергій Євтушок, голова районної ради Руслан Серпенінов, заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, міський голова Світлана Усик, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Коркош, директори та викладачі шкіл, учні навчальних закладів і мешканці райцентру.
         Зі щирими привітаннями та найкращими побажаннями до випускників 2018 року, батьків та всіх присутніх звернулвся голова районної ради Руслан Серпенінов.
         «Упевнений, що сьогодні поряд з нами майбутні керманичі країни – гордість нашої держави, її надія і опора – це наші випускники. Прийміть щирі вітання із хвилюючим останнім шкільним святом, яким завершується Ваше учнівське життя. Попереду на Вас чекають нові дороги, нові турботи та завдання, які Вам виконувати уже самим. Я впевнений, що у своє доросле життя Ви візьмете знання, які отримали в школі, і обираючи собі майбутню професію – проявите всі свої здібності й таланти. Вам стверджувати позиції держави та будувати завтрашній день країни. Тож досягайте високих результатів і сміливо робіть свій вибір! Вірю, що Ви оберете правильний життєвий шлях і завжди будете гідними високого звання людини. Ви будете надійними продовжувачами традицій і справ ваших родин, гордістю і надбанням України», – сказав голова районної ради Руслан Серпенінов, звертаючись до випускників.
        Традиційно керівники району та міста вручили кращим випускникам золоті та срібні медалі (17 – золотих та 7 – срібних). За зразкове виховання випускників, активну участь у громадському житті та піднесенні престижу закладу батьків медалістів було нагороджено Подяками райдержадміністрації та районної ради.
         ... Випускний вечір. Прощальний вальс - це прощання з дитинством, він - провісник незвіданих доріг дорослого життя. Танцювальні композиції під чарівні мелодії вальсу присутнім подарували колишні одинадцятикласники.
        Після загальноміської урочистої частини випускні вечори продовжилися у навчальних закладах, де випускникам вручили атестати. Тож у добру путь, шановні випускники! Хай доля стелиться Вам чистим полотном!
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
3 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.