10-річний ювілей ДНЗ «Сонечко» села Любиковичі

        Сьогодні, 31 травня, радісну подію відзначив Любиковицький дошкільний навчальний заклад „Сонечко” в с. Любиковичі. Рівно 10 років тому 

 маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері цього дитсадка, а оченята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство. За десять років заклад випустив не одну сотню дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи. Сам же дитсадок, який нині відвідують 25 маленьких діток, з кожним роком ставав кращим. Утім, найбільшою гордістю закладу є його працівники: вихователі, няні, методисти, психологи, музичні керівники, медики, кухарі, тобто всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихованців і їхній повноцінний розумовий і фізичний розвиток. Вони своєю турботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого, і прекрасного і любові цієї вистачає їм на кожну дитину. 
        Дитячий садок - це країна дитинства, де завжди панує радість, дитячий сміх та любов. Усі працівники дошкільного закладу щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям, і про них можна сказати такі слова:
Вони до діточок приходять не на службу,
На добру зустріч з нашим майбуттям. В
они несуть щодня любов і дружбу
І просто віддають своє життя!
        Святкування Дня народження садочка – це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю. Ювілей дитячого саду - це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетних очей, посмішок і сміху, відкриттів і гри! Саме з таким настроєм і зустрічав дитячий садок свій ювілей і приймав вітання від гостей. На цьому святі було по родинному затишно, цікаво, радісно, просто казково! Свій ювілей працівники та вихованці ДНЗ „Сонечко” святкували у тісному колі друзів. Правда привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема ветерани дошкільної освіти, хто працював у цьому дитячому садочку з початку його заснування, випускники й вихованці садочку, батьківський колектив.
         Привітати ювілярів завітали голова районної ради Руслан Серпенінов, заступник голови районної ради Микола Костецький, помічник народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор, Любиковицький сільський голова Оксана Саванчук.
         Вітаючи колектив ДНЗ „Сонечко”, діточок та їхніх батьків із важливою подією, Руслан Петрович зазначив, що це дуже гарна традиція – відзначати день народження свого дитячого садка. Адже діти – це наше майбутнє, для них ми повинні жити, творити, дарувати їм щастя, розваги. А ті, в кого є можливість, обов’язково мають допомагати дошкільному закладу, покращувати умови перебування малят. Особисто від себе запевнив, що й надалі підтримуватиме освітні заклади нашого району. Адже саме тут діточки отримують свій перший досвід спілкування у колективі, стають дорослішими і самостійнішими, з цього порога починається нове життя малюка. Побажав, щоб у майбутньому ці стіни виховали ще не один випуск дошкільнят і подарував малюкам іграшки. Також, за сумлінну працю, активну громадську позицію, 

професійну майстерність у справі навчання і виховання дітей дошкільного віку та з нагоди 10 – річчя відкриття ДНЗ «Сонечко» спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації нагородили трудовий колектив дошкільного закладу, його музичного керівника Миколу Савчина та вихователя Людмилу Яковець.
        На День народження прийнято ходити з подарунками, тож цього дня їх отримали і вихованці, і вихователі. Дітлахи, з нагоди свята, отримали різнопланові розвиваючі ігри від районної ради, райдержадміністрації та народного депутата України Сергія Євтушка. 
         Микола Костецький щиро подякував колективу за самовіддану працю, висловив сподівання, що сьогоднішні дошкільнята пронесуть вдячність вихователям через усе своє життя. Також додав, що 25 травня, з нагоди останнього дзвоника, вручив сертифікат на 5000 гривень на ремонт дошкільного закладу від депутата Сарненської районної ради Миколи Клеваки.
         Оксана Саванчук подякувала колективу закладу за самовіддану працю, життєвий оптимізм, побажала берегиням дитячих сердець добра і родинного затишку та передала щирі слова привітання та сертифікат на 7 500 гривень на ремонт дошкільного закладу від депутата Сарненської районної ради Миколи Клеваки.
         Олексій Лавор передав вітання і вручив подяку завідувачу дошкільного закладу Тетяні Котисько від народного депутата Сергія Євтушка.
        Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів. Сьогодні, як і 10 років тому, двері дитячого садочка гостинно відкрито для справжніх господарів закладу − дітлахів.
        А закінчилось свято, як і годиться, куштуванням смачного святкового торта.
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
14 + 6 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.