Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 відзначила 70-річний ювілей

        Що для нас означає школа? Школа – наш найкращий друг, і для багатьох із нас вона стає другою домівкою, дає нам опору, дарує тепло і радість. Так, у шкільному приміщенні ми проводимо найкращі, безцінні миті свого життя. Це – наше дитинство. Мабуть, подорослішавши, кожен із нас мріяв пролетіти через часові простори і знову стати маленьким, безтурботним школяриком. Та плине час і повернути його нікому не під силу. Одне, що лишається незмінним – шкільне приміщення, яке з року в рік приймає в свої стіни все нових і нових вихованців.
        Так, завжди затишна і світла, тепла і привітна Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 уже 70 років приймає в свої стіни як педагогів, так і школярів. Першого вересня 1948 року поріг школи переступили перші вихованці, які і вдихнули в неї життя.
        Тож, з нагоди 70-річного ювілею цього чудового навчального закладу, 11 травня в Сарненській ЗОШ І-ІІ ст.. №3 відбулося справжнє свято, на якому були присутні голова районної ради Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор, депутати районної та міської рад, вчителі як теперішні, так і вчителі-пенсіонери, учні як сьогоднішні, так і випускники, які вже давно закінчили школу. Щирі слова вітань лунали цього дня з уст усіх присутніх. Вітаючи зі святом працівників та учнів школи, голова районної ради Руслан Серпенінов відзначив: «Скільки незабутніх років ми проводимо у школі! Школа — наш другий дім. І кожен з нас мріє, щоб у цьому домі було тепло і затишно, надійно і спокійно. Цей затишок у школі створюють учні, вчителі, інші працівники. Школа — це те місце, де ми переживаємо перші радощі перемог і намагаємося приховувати гіркі сльози поразок. Тож, бажаю, щоб перемог все ж було більше. Шановні учні та працівники цієї чудової школи! Доброти Вам, мудрості та терпіння».
        Кращих працівників навчального закладу було нагороджено спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації, подяками міської ради.
        Цей захід прикрасили і талановиті учні школи-ювілярки, які натхненно виступали перед присутніми, співаючи, танцюючи та розповідаючи вірші.
         А насамкінець було вшановано хвилиною мовчання тих педагогів, яких вже серед нас немає…
 
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
3 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.