Разом згадали буремні роки Другої світової війни

    Усе віддаленішими в історичному вимірі стають буремні роки Другої світової війни. Цими днями ми відзначили вже 73-тю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Та не згасає в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацизмом.
    Друга світова війна – найжорстокіша подія в історії сучасного світу, в яку було втягнуто 67 держав, 80 % населення земної кулі, вона тривала довгих 6 років. Вогняний смерч пронісся над величезними територіями Європи, Азії й Африки, охопив простори всіх океанів. У цій війні загинуло близько 60 млн осіб, не говорячи вже про поранених і тих, хто безвісти пропав. Лихо і страждання, які пережили люди, незмірні.
     Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль і горе учасників воєнних подій. За різними оцінками, від 8 до 9 мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули  в окупації, у концтаборах, на каторжних роботах на чужині. Війна забрала життя кожного п’ятого українця. Десятки тисяч українських міст і сіл було перетворено на руїни, чверть мешканців залишилися без даху над головою. 
     З кожним роком усе вагомішим є значення цієї Великої Перемоги і подвигу наших дідів-прадідів, які, не шкодуючи свого життя, стали на захист рідної землі, у той же час з кожним роком рідіють ряди ветеранів. На Сарненщині нині проживає 20 ветеранів Другої світової війни, 15 з них мешкають у місті. Тож керівники району Руслан Серпенінов, Ярослав Яковчук разом з народним депутатом України Сергієм Євтушком 8 травня, напередодні відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відвідали ветеранів, що живуть у Сарнах. З кожним знайшли час поспілкуватися, згадали про ті страшні роки кривавої війни, привітали з черговою річницею Перемоги та щиро подякували за ратний і трудовий подвиг. Адже ці прості люди відстояли рідну землю і всю східну Європу від фашистського мороку, а потім своєю ратною працею піднімали країну з руїн, будували мирне життя для своїх нащадків. Голова районної ради Руслан Серпенінов, спілкуючись з ветеранами, зазначив, що вони є прикладом для нас і наших дітей, тому можна з упевненістю дивитися у майбутнє нашої країни: «Дорогі ветерани! Ви – символ мужності, відваги та справжньої відданості своїй державі. Наш синівський обов’язок – бути гідними вашого ратного і трудового подвигу. Перед нами нині стоїть відповідальне завдання – зберегти мир в Україні, бо немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі під мирним небом! І сьогодні, коли над нашою країною знову нависла загроза, ми маємо об’єднатись і вистояти, як колись вистояли ви!». Побажав кожному здоров’я, бадьорості духу на довгі роки, а головне – мирного неба над Україною.
     Кожному ветерану цього дня керівники району і народний депутат України подарували квіти, вручили продуктові пакети та зробили фото на пам’ять. 

 

 

Організаційний відділ
районної ради

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
8 + 10 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.