Відбулася колегія райдержадміністрації

        4 травня відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, участь у роботі якої взяли голова районної ради Руслан Серпенінов, народний депутат України Сергій Євтушок, голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, члени колегії, голови територіальних громад району, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ та запрошені. Під час засідання колегії розглянули такі питання порядку денного:
        - про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за січень - березень 2018 року;
        - про взаємодію райдержадміністрації з правоохоронними органами по вдосконаленню роботи у сфері протидії несанкціонованому видобутку бурштину-сирцю на території району у 2017 році та І кварталі 2018 року;
        - про забезпечення пожежної безпеки у Сарненському районі;
        - про стан виконання підприємствами, установами і організаціями Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України та відповідних розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій, підвищення рівня виконавської дисципліни в районі.
        Відкрив роботу колегії голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, зокрема окресливши основні пріоритетні завдання, які будуть реалізовуватись у 2018 році. Так, було зауважено, що близько 13,2 млн. грн. у 2018 році буде направлено на ремонт автомобільних доріг, на які наразі розроблено проектно-кошторисну документацію.
        Крім того, у 2018 році буде завершено реконструкцію Сарненської музичної школи. Також продовжаться роботи по будівництву спорткомплексу у м. Сарни.
        До того ж, у 2018 році створено та заплановано відкрити до 1 вересня інклюзивно-ресурсний центр, який сприятиме навчанню по індивідуальній програмі розвитку дітям з особливими освітніми потребами. У майбутньому такі центри будуть створюватись в усіх об’єднаних територіальних громадах.
        За результатами розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні розпорядження голови райдержадміністрації.       
        Після завершення роботи колегії відбулась нарада з керівниками територіальних громад, під час якої розглянули ряд питань, зокрема: про стан та перспективи об’єднання територіальних громад у районі; про підведення підсумків у районі щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою населених пунктів; про виконання планових завдань щодо призову громадян на строкову службу до Збройних Сил України.
 
 
Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.