Голова районної ради Руслан Серпенінов взяв участь у засіданні колегії райдержадміністрації

    29 березня відбулося засідання колегії Сарненської райдержадміністрації, участь у якому взяв голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов. Роботу розпочали з приємного моменту: голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук за активну волонтерську діяльність вручив Віктору Хильчишину Грамоту та пам’ятний знак облдержадміністрації.  
     Під час засідання колегії розглянули 2 питання: 
     -         про стан законності, профілактику злочинності, охорону громадського порядку в Сарненському районі у 2017 році та заходи щодо їх поліпшення впродовж 2018 року;
     -         про розвиток фізичної культури та спорту в Сарненському районі.
     Кращі спортивні клуби та села за результатами 2017 року, а саме: за активну участь у розвитку в районі фізичної культури та спорту,  відзначили Грамотами райдержадміністрації. 
    Під час засідання колегії говорили про «місячник благоустрою», який  проходить у районі. Зокрема, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності приведення населених пунктів району в належний санітарний стан. Також вів мову про незадовільний стан доріг місцевого значення та про нагальну потребу в їх капітальному ремонті. 
   Після завершення  колегії відбулася нарада з керівниками місцевих громад, під час якої говорили про стан та перспективи об'єднання територіальних громад у районі; про організацію та проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»; про виконання планових завдань щодо призову громадян на строкову службу до Збройних сил України. І насамкінець, голова райдержадміністрації наголосив на необхідності створення в районі єдиного реєстру пацієнтів. 

 

                                                                    Організаційний відділ районної ради 

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.