Відбулись урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

    Щоденно користуючись житлово-комунальними, побутовими послугами,  люди сприймають їх як належне, часто не замислюючись над тим, що за звичними зручностями стоїть цілодобова самовіддана праця працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, до того ж  у будь-яку пору року, у будні та свята. Саме вони створюють комфорт і затишок, від якого у великій мірі залежить працездатність людей, їх здобутки на виробництві, словом – добробут.
     Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Це особливий день для всіх працівників цієї надважливої галузі, адже в цей день вони отримують слова вдячності за свою нелегку працю. Ось і вчора, напередодні та з нагоди професійного свята,  працівники й ветерани галузі житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення приймали щирі вітання. Урочистий захід відбувся в міському будинку культури «Сузір’я», участь в якому взяли заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, заступник голови районної ради Микола Костецький, міський голова Світлана Усик. 
    Вітаючи працівників комунальної галузі з професійним святом, заступник голови районної ради Микола Костецький зокрема зазначив, що галузь має ще чимало проблем, сьогодення ставить перед нами нові завдання. Сьогодні ж працівники ЖКГ роблять усе, щоб нести людям комфорт і затишок, щоб на наших вулицях було чисто й охайно. Микола Костецький привітав працівників і ветеранів галузі від імені голови районної ради Руслана Серпенінова, який опікувався цією галуззю, перебуваючи на посаді заступника міського голови,  добре знає її проблеми. Він подякував за нелегку та вкрай необхідну справу, яку повсякденно виконують працівники комунальної галузі, надаючи повноцінні послуги мешканцям нашого району й міста. Побажав всім здоров’я, щастя, добробуту й сил для нових трудових здобутків, щоб зробити ще привабливішим наше місто й рідний край.
     Традиційно кращих працівників підприємств житлово-комунального господарства міста за вагомий особистий внесок у розвиток галузі, високу професійну майстерність, добросовісне ставлення до обраної справи, нагородили спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, подяками міської ради.

                                                                                       

                                                                                                                   Організаційний відділ районної ради

 

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
13 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.