Відбувся святковий концерт з нагоди 8-го березня

                Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються із далеких країв птахи, зодягаючись у зелень, квітнуть дерева. І не дивно, що саме на початку цієї прекрасної пори, коли все пробуджується, оживає, набирає сили, жінок усього світу вітають із чудовим святом 8-го Березня.
        Участь в урочистому заході з нагоди цього свята взяли голова районної ради Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, установ, підприємств, організацій, жителі міста, представники ЗМІ.
        Теплі слова вітання адресував жіноцтву голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов:
        « Сердечно вітаю Вас, чарівні жінки, напередодні свята Весни, Любові і Краси! Немає такої сфери в суспільстві та державі, такої грані людського існування, де б не виявлялась сукупність ваших кращих рис та якостей, не поєднувався ваш професіоналізм, досвід, сумлінність з чарівністю, ніжністю, милосердям. Ви є глибоке й чисте джерело, потужна життєва опора, духовність і моральність українського народу, кожного з нас. Сьогодні у Вашій активній позиції, багатогранній діяльності та творчості знаходять яскраве втілення найцінніші якості українського жіноцтва, яке є джерелом мудрості й злагоди в суспільстві. Тож прийміть мої щирі, теплі і сердечні вітання з нагоди свята 8-го березня.
        Бажаю Вам міцного здоров’я, нев’янучої молодості, кохання і гармонії! Щоб у Ваших душах завжди цвіла весна, у родинах завжди був лад, тепло і затишок. Нехай буде більше посмішок на Ваших обличчях і безхмарних весняних днів у житті».
        До привітань приєдналися голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик і побажали найчарівнішій половині людства міцного здоров’я, успіхів у роботі, величезного жіночого щастя, любові та добра.
        Корзину квітів від народного депутата України Сергія Євтушка, голови районної ради Руслана Серпенінова, голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука та міського голови Світлани Усик для прекрасної половини людства нашої славної Сарненщини винесли на сцену.
        Під час урочистого заходу, за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті району та з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, грамотами районної ради та районної державної адміністрації, подяками міського голови було нагороджено кращих жінок району.
        Чудовим подарунком для всіх став святковий концерт за участю аматорських колективів району.
        Зал з вдячністю та щирими оплесками вітав керівників району, гостей і митців сцени. На такій позитивній ноті урочистий захід було завершено.

Організаційний відділ
районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
1 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.