Голова районної ради провів виїзний прийом громадян у селі Велике Вербче

        Голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов продовжує здійснювати виїзний прийом громадян. Тож 27 лютого жителі Великовербченської сільської ради мали можливість звернутись до голови районної ради безпосередньо на території ради.
         Прийом відбувся за участю Олени Гольонко – Великовербченського сільського голови і депутата районної ради Петра Зембицького.
         При зустрічі з колективом місцевої ради Руслан Петрович зазначав, що приїхав сюди не для того, щоб шукати недоліки в роботі ради, а, перш за все, з метою поспілкуватися з громадою, безпосередньо від неї почути про проблеми, які їх хвилюють, і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.
         У ході спілкування до голови районної ради зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.
         За допомогою до Руслана Серпенінова звернулися мешканці села Велике Вербче, що проживають по вулицях Садова, Яблунева. На сьогоднішній день найболючіша для них проблема - це мала напруга в електромережі, яка зменшилась після заміни трансформаторів. Голова ради зателефонував начальнику Сарненського РЕМ ПАТ «Рівнеобленерго» Борису Богданцю для вирішення цього питання.
        Ще одне болюче питання для мешканців Великовербченської сільської ради – це питання ремонту та утримання доріг. На що голова районної ради дав чітку відповідь: пропозиція щодо ремонту дороги Веліхово-Степань включена в список пропозицій, які були надіслані в Службу автомобільних доріг у Рівненській області. Голова ради також пообіцяв допомогти в поточному ремонті дороги Велике Вербче - Дворець, а саме: провести грейдерування.
         Цього ж дня голова районної ради відвідав Великовербченську ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час зустрічі з заступником директора Галиною Давидюк обговорили питання щодо матеріально-технічного забезпечення кабінетів інформатики, фізики та хімії, косметичного ремонту шкільної їдальні, забезпечення класів дошками, партами та стільцями. Проблемним питанням для школи також є котельня. Котли не відповідають потужностям школи, і тому іде значний перерозхід палива. Вирішенням цієї проблеми є закупівля додаткового економічного твердопаливного котла.
        Усі питання порушені громадянами під час проведення виїзного прийому були проаналізовані. Частина із них - вирішена в ході прийому: голова надав кваліфіковані відповіді й консультації щодо шляхів вирішення звернень. А задля вирішення порушених питань, які потребують додаткового вивчення голова ради доручив виконавчому апарату районної ради підготувати відповідні звернення до профільних структур.
         Організаційний відділ
         районної ради

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
18 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.