У Сарнах вшанували учасників бойових дій на території інших держав

        15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав, віддаємо шану всім тим, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у різний час, у різних державах.
         Особливо болісною раною був і залишається Афганістан. Війна у тій далекій країні принесла горе не в одну родину.
         Афганістан став горнилом для тих, хто туди потрапив. Він навчив юнаків цінувати дружбу, відданість, любов. І знати ціну життя. Адже воно обривалося іноді у неповних 19 років перед їхніми очима. І терпли юні душі від втрати друзів, тих, хто ще вчора дарував їм своє тепло, а потім повертався на рідну землю у цинковій труні. Це все потрібно було пережити. Але вони 19-річні свято вірили, що виконують свій інтернаціональний обов’язок.
         Сьогодні з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулися урочистості в місті Сарни, в яких взяли участь голова районної ради Руслан Серпенінов, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, міський голова Світлана Усик, помічник-консультант народного депутата України Сергія Євтушка Олексій Лавор, голова Сарненської районної спілки ветеранів Афганістану Геннадій Радько, воїни-інтернаціоналісти, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, установ, підприємств, організацій, жителі міста. 
        До присутніх звернувся Ярослав Яковчук, голова райдержадміністрації. Подякував цим мужнім чоловікам за те, що і нині вони в строю, продовжують брати активну участь у розбудові держави, патріотичному вихованні молодого покоління. І сьогодні в мирному житті не втратили вміння дружити, допомагати, співчувати, любити, чесно виконувати свій громадянський обов’язок.
         Також відбулося нагородження спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації, подяками та нагрудними знаками Всеукраїнської спілки ветеранів Афганістану за подвиг, мужність і патріотизм.
         Світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя у страшній афганській війні, померлих внаслідок отриманих травм та поранень було вшановано хвилиною мовчання.
         Під звуки військового салюту учасники заходу поклали квіти до Меморіалу військової Слави та пам’ятного знаку воїнам-афганцям.
         Організаційний відділ
                                                                     районної ради

 

Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування

CAPTCHA - захист від спаму та роботів
Це питання служить для "відсіювання" автоматичних рекламних розсилок.
8 + 9 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.