Особистий прийом громадян

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА про хід виконання Закону України «Про звернення громадян» у Сарненській районній раді в 2016 році

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА
про хід виконання Закону України «Про звернення громадян»
у Сарненській районній раді в 201
6 році

 

Одним із пріоритетних завдань районної ради є забезпечення своєчасного та повного розгляду звернень громадян, порушених в них проблем, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян.

Стаття 40 Конституції України гарантує всім громадянам право направляти індивідуальні та колективні звернення, або особисто звертатись до органів місцевого самоврядування, посадових осіб цих органів, які зобов’язані розглянути звернення й дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом термін. Робота із зверненнями громадян у Сарненській районній раді спрямована на виконання Закону України «Про звернення громадян».

В районній раді встановлено дні прийому громадян головою районної ради, заступником голови районної ради та керуючим справами виконавчого апарату районної ради. Графік прийому громадян керівництвом районної ради розміщений на стенді в приміщенні районної ради та на офіційному ВЕБ – сайті районної ради.

Звернення громадян розглядаються об’єктивно, всебічно і вчасно, відповідно до вимог чинного законодавства України.

Особлива увага при розгляді звернень громадян звертається на вирішення проблем, які порушують ветерани та інваліди ВВВ, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту і підтримки, вишукуються можливості надання їм практичної, матеріальної та фінансової допомоги.

Згідно з аналізом узагальнених даних про звернення громадян до районної ради у 2016 році надійшло 466 звернень, з них 68 - письмових, 398 – на особистому прийомі2015 році надійшло 28 письмових звернень, а на особистому прийомі до голови районної ради звернулись 58 громадян.

          Упродовж 2016 року в районну раду надійшло 13 колективних звернення (у них підписів 458). У 2015 році  4 (у них підписів 114).

        Упродовж 2016 року голова ради проводив виїзний прийом громадян у Кузьмівській, Ремчицькій, Кричильській, Тутовицькій, Люхчанській, Костянтинівській, Тинненській сільських та Степанській селищній радах району.

        Графік виїзного прийому громадян у населених пунктах району публікувався в газеті «Сарненські новини».

        Із громадян, які зазначили свій соціальний статус, у 2016 році звернулось: учасників війни – 6, інвалідів І групи  - 2, інвалідів ІІ групи – 3, інвалідів ІІІ групи –  1, багатодітних сімей – 2, осіб, що потерпіли від Чорнобильської катастрофи – 1, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС – 1, та інших категорій - 249. За соціальним статусом із зверненнями звернулось: пенсіонерів – 110, селян - 10, безробітних – 23 та інших категорій - 123.

          Варто зазначити, що у 2016 році найбільше громадяни звертались у районну раду з питань соціального захисту (51), охорони здоров’я (12), комунального господарства (9) та аграрної політики і земельних відносин (6).

          Також громадяни у своїх зверненнях порушили питання, що стосуються транспорту і зв’язку (4), праці і заробітньої плати (1), житлової політики (3), забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян (3), діяльності об’єднань громадян, релігії та міжконфесійних відносин (1).

         Аналіз заяв, пропозицій та скарг свідчить, що громадянами району порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми соціального захисту (51 звернень) а саме: надання матеріальної допомоги на лікування, надання матеріальної допомоги учасникам АТО  та членам їх сімей, забезпечення соціальних виплат, будівництво дошкфльних навчальних закладів, безоплатного харчування дітей у школах.

           Питання роботи із зверненнями громадян, організації їх особистого прийому є одним із пріоритетних напрямів діяльності Сарненської районної ради і перебуває на постійному контролі керівництва районної  ради. В разі, якщо неможливо задовольнити прохання заявника, йому надається обґрунтована відповідь з поясненням причин відмови у задоволенні його прохання.

Всім зверненням, які надійшли до районної ради, приділялась належна увага. Питання вирішувались у межах компетенції або надавались обгрунтовані роз'яснення. Більшість звернень, що надходили від громадян району, не відносились до компетенції ради, тому вони, відповідно до ст.7 Закону України «Про звернення громадян», направлялись на розгляд у ті структури, до компетенції яких відноситься це питання, про що повідомляли в письмовій формі автора звернення.

  

 
 
В.о. начальника загального відділу
виконавчого апарату районної ради
                                                 О.В. Корзун

Графік особистого прийому громадян депутатами Сарненської районної ради

Графік прийому громадян в Сарненській районній раді

ГРАФІК
прийому громадян керівництвом Сарненської районної ради
 
СЕРПЕНІНОВ Руслан Петрович,                             • другий вівторок місяця
голова районної ради                                               в приміщенні районної ради  
                                                                                   • четвертий вівторок місяця
                                                                                   в населених пунктах району
 
 
КОСТЕЦЬКИЙ Микола Адамович,                           • кожен понеділок місяця
заступник голови районної ради
 
 
ШИМКО В’ячеслав Мусійович,                               • кожен четвер місяця
керуючий справами виконавчого
аппарату районної ради
 
 
        Примітка: Прийом громадян з особистих питань у районній раді проводиться за адресою: м.Сарни, вул.Демократична, 51, у кабінеті відповідного керівника з 10.00 до 13.00.
        Запис проводиться в день прийому в приймальні районної ради з 9.00.

Графік прийому громадян з особистих питань в обласній раді

ГРАФІК
прийому громадян з особистих питань
керівництвом Рівненської обласної ради
 
 
Данильчук
Олександр Юрійович,

голова обласної ради                                                - перший понеділок місяця
 
Корнійчук 
Олександр Васильович,

перший заступник голови обласної ради                 - другий понеділок місяця
 
Бучинський
Олексій Андрійович,

заступник голови обласної ради                               - третій понеділок місяця
 
        Примітка: прийом громадян з особистих питань проводиться за адресою: м.Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 301 з 10.00 до 13.00 год.
        Попередній запис проводиться напередодні дня прийому у п’ятницю з 9.00 до 16.00 год. За телефоном 695-239 та у день прийому – з 9.00 до 9.30 год.