Допомога відвідувачам сайту

Відповіді на запитання, які можуть виникнути під час перегляду сайту

Чому деякі файли, прикріплені у додатку до матеріалу, не відкриваються на моєму комп'ютері?

Справа в тому, що у комп'ютері файли відкриваються не самі, а з допомогою певних програм. Для нас це відкривання відбувається "прозоро" у випадку, якщо потрібна програма на комп'ютері вже встановлена і за нею в системі "закріплена" дія по відкриванню таких файлів. Простіше кажучи, для відкриття файлів деяких типів необхідно встановити додаткові програми:

  • *.doc, *.xls, *.ppt - формати Microsoft Office. Для повноцінної роботи з ними має бути встановлений офісний пакет. Наприклад, Microsoft Office (платний), OpenOffice (безкоштовний). Відкривати тільки для читання їх можна, безкоштовно закачавши і встановивши відповідно Word Viewer (або Word Viewer 2003), Excel Viewer 2003, PowerPoint Viewer 2007 (або PowerPoint Viewer 2003);
  • *.pdf - універсальний формат, який був створений для того, щоб забезпечити вигляд документа точно таким, яким йогоb задумав і створив автор, на будь-якому комп'ютері з будь-якою операційною системою. Для перегляду закачаних у цьому форматі файлів на ПК має бути встановлений (закачати і використовувати який можна безкоштовно) Adobe Reader.

проекти рішень райради

24 сесія

Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Сарненського району на 2018 рік

 Про внесення змін до Програми
розвитку дорожнього господарства,
утримання доріг загального
користування місцевого значення
Сарненського району на 2018 рік
 
           З метою покращення стану доріг у районі, забезпечення ефективного функціонування та розвитку дорожньої мережі, покращення транспортної доступності віддалених населених пунктів до районного центру, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
                                                                                              ВИРІШИЛА:
 
        1. Внести до Програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Сарненського району на 2018 рік (далі – Програма), затвердженої рішенням районної ради від 09.02.2018 № 575, зміни, схвалені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16.04.2018 № 161, а саме:
        абзац 2 розділу 7 Програми розвитку дорожнього господарства, утримання доріг загального користування місцевого значення Сарненського району на 2018 рік викласти в новій редакції:
      «виготовлення проектно-кошторисної документації на поточний середній та капітальний ремонт доріг загального користування місцевого значення відповідно до додатку до Програми».
           2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання заходів Програми.
           3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації в районному бюджеті передбачати кошти на реалізацію Програми в межах наявних фінансових ресурсів.
          4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Банацький В.А).
 
Голова ради                                                                                                                                           Р.П. Серпенінов

Про внесення змін до районної Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2015 – 2018 роки

Про внесення змін до районної
Програми соціального захисту
громадян «Турбота» на 2015 – 2018
роки

 
 
        Відповідно до Законів України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про соціальний захист дітей війни», відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада


ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Внести до районної Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2015 – 2018 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням районної ради від 16 січня 2015 року № 1090, зміни, схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації від 21 березня 2018 року № 128, а саме: розділ «Фінансове забезпечення виконання Програми» викласти в новій редакції (додається).
        2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації в районному бюджеті на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.
        3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (Ведров А.О.).
 

Голова ради                                                                                                                                               Р.П.Серпенінов

Про внесення змін до районної програми «Ветеран» на 2014-2018 роки

Про внесення змін до районної
програми «Ветеран» на 2014-2018
роки

 
 
        Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Внести до районної програми «Ветеран" на 2014-2018 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням Сарненської районної ради від 27.11.2013 №746, зі змінами від 18.02.2015 №1129, від 25.03.2015 №1144, від 29.04.2016 №165, від 22.07.2016 №230, від 22.07.2016 №231, від 09.06.2017 №420, від 19.09.2017 №499, від 09.02.2018 №596, зміни, схвалені розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.03.2018 № 133, а саме: додаток 1 до заходів з реалізації районної програми «Ветеран» на 2014-2018 роки викласти в новій редакції, що додається.
        2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації в районному бюджеті на 2018 рік передбачати кошти в межах реальних фінансових ресурсів на виконання заходів Програми.
        3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (Ведров А.О.).
 
 
Голова ради                                                                                                                                                 Р.П. Серпенінов

Про внесення змін до рішення районної ради від 20 листопада 2015 року № 08 «Про утворення, обрання складу та голів постійних комісій районної ради»

Про внесення змін до рішення
районної ради від 20 листопада 2015
року № 08 «Про утворення, обрання
складу та голів постійних комісій
районної ради»

 
 
        Відповідно до статей 43, 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1.Внести зміни до рішення районної ради від 20 листопада 2015 року № 08 «Про утворення,обрання складу та голів постійних комісій районної ради», а саме:
        1.1. Обрати депутата Ковальчука Романа Анатолійовича головою постійної комісії районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму.
 
 
 
Голова ради                                                                                                                                                  Р.П. Серпенінов

Про забезпечення раціонального і ефективного використання бюджетних коштів та удосконалення системи фінансування закладів охорони здоров’я Сарненського району

Про забезпечення раціонального і
ефективного використання
бюджетних коштів та удосконалення
системи фінансування закладів
охорони здоров’я Сарненського
району

 
 
        Відповідно до Законів України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення надання медичної допомоги», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 №1013-р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», з метою підвищення ефективності використання наявних фінансових, матеріально-технічних та кадрових ресурсів, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Вжити заходів щодо забезпечення раціонального і ефективного використання бюджетних коштів та удосконалення системи фінансування закладів охорони здоров’я Сарненського району щляхом оптимізації 45 стаціонарних ліжко-місць в медичних комунальних закладах району з 1.07.2018.
        2. Головним лікарям комунального закладу «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради, комунального закладу «Сарненська районна лікарня» Сарненської районної ради та комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради:
        1) скоротити:
        - у комунальному закладі «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради 9 ліжок терапевтичного відділення, 8 ліжок хірургічного відділення та 3 ліжка гінекологічного відділення.
        - у комунальному закладі «Сарненська районна лікарня» Сарненської районної ради
        - 10 ліжок терапевтичного відділення;
        - у комунальному закладі «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради
        - 15 ліжок гінекологічного відділення.
        2) попередити медичних працівників про зміну істотних умов праці, відповідно до вимог чинного законодавства України;
        3) упорядкувати структуру комунального закладу.
        3. Головним лікарям комунального закладу «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради, комунального закладу «Сарненська районна лікарня» Сарненської районної ради та комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради:
        1) забезпечити функціонування комунальних закладів відповідно до проведених змін;
        2) забезпечити якісне медичне обслуговування населення;
        3) привести штатні розписи комунальних закладів у відповідність до вимог чинного законодавства України.
        4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (Іванюк В.П.), з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Банацький В.А.).
 

Голова ради                                                                                                                                Р.П. Серпенінов

Про затвердження Положення про оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сарненського району

Про затвердження Положення про
оренду  майна,   що   перебуває   у
спільній власності територіальних
громад Сарненського району

 
        Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», з метою в врегулювання організаційних та майнових відносин, пов’язаних з орендою майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
                                                                        ВИРІШИЛА:
 
        1. Затвердити Положення про оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад Сарненського району, згідно з додатком 1 (додається).
        2. Затвердити Порядок проведення конкурсу на право укладення договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Сарненського району, згідно з додатком 2 (додається).
        3. Затвердити типовий договір оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Сарненського району, у новій редакції згідно з додатком 3 (додається).
        4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 21 квітня 2017 року № 387.
        5. Це рішення набуває чинності з дня його опублікування. 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Банацький В.А.).
 
Голова ради                                                                                                 Р.П. Серпенінов

Про затвердження Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги мешканцям Сарненського району

Про затвердження Положення про
порядок    надання     матеріальної
грошової     допомоги   мешканцям
Сарненського району

 
        З метою встановлення додаткових до встановлених законодавством гарантій щодо соціального захисту мешканців Сарненського району, які перебувають у скрутному матеріальному становищі, або опинилися у складних життєвих обставинах, на виконання рішення районної ради від 16.01.2015 року № 1090 «Про районну Програму соціального захисту громадян «Турбота» на 2015 – 2018 роки» зі змінами, керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України зі змінами, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
                                                                                                ВИРІШИЛА:
 
        1. Затвердити Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги мешканцям Сарненського району згідно із додатком до рішення, що додається.
        2. Доручити голові Сарненської районної ради утворити та затвердити персональний склад комісії для розгляду заяв громадян щодо надання матеріальної допомоги мешканцям Сарненського району.
        3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) забезпечити виконання цього рішення під час використання коштів районного бюджету, передбачених на виконання районної Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2015 – 2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.01.2015 року № 1090 зі змінами.
        4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та соціального захисту населення (Ведров А.О.).
 
Голова ради                                                                                                          Р.П.Серпенінов

Про звіт щодо виконання районної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки

Про звіт щодо виконання районної
програми забезпечення молоді
житлом на 2013-2017 роки

 
 
        Заслухавши звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання районної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13.09.2013 № 681, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання районної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13.09.2013 № 681, взяти до відома (звіт додається).
        2. Рішення районної ради від 13.09.2013 № 681 «Про районну програму забезпечення молоді житлом на 2013-2017 роки» визнати таким, що втратило чинність, у зв’язку з закінченням терміну дії програми.
 
 
Голова ради                                                                                                                          Р.П. Серпенінов

Про звіт щодо виконання районної програми створення та ведення містобудівного кадастру в Сарненському районі на 2013-2017 роки

Про звіт щодо виконання районної
програми створення та ведення
містобудівного кадастру в
Сарненському районі на 2013-2017
роки

 
 
        Заслухавши звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання районної програми створення та ведення містобудівного кадастру в Сарненському районі на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13.09.2013 № 694, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання районної програми створення та ведення містобудівного кадастру в Сарненському районі на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13.09.2013 № 694, взяти до відома (звіт додається).
         2. Рішення районної ради від 13.09.2013 № 694 «Про районну програму створення та ведення містобудівного кадастру в Сарненському районі на 2013-2017 роки» визнати таким, що втратило чинність, у зв’язку з закінченням терміну дії програми.
 
 
Голова ради                                                                                                                                                          Р.П. Серпенінов

Про звіт щодо виконання Програми зайнятості населення Сарненського району на період до 2017 року

Про звіт щодо виконання
Програми зайнятості населення
Сарненського району на
період до 2017 року

 
 
        Розглянувши звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання Програми зайнятості населення Сарненського району на період до 2017 року, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання програми зайнятості населення Сарненського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 13.09.2013 № 679, взяти до відома (звіт додається).
        2. Рішення районної ради від 13.09.2013 № 679 «Про Програму зайнятості населення Сарненського району на період до 2017 року» визнати таким, що втратило чинність у зв'язку із закінченням терміну дії програми.
 
 
Голова ради                                                                                                                                                                                  Р.П. Серпенінов

Про звіт щодо виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сарненському районі на 2014-2017 роки

Про звіт щодо виконання
Програми розвитку фізичної
культури і спорту в Сарненському
районі на 2014-2017 роки

 
 
        Заслухавши звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сарненському районі на 2014-2017 роки, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Сарненському районі на 2014-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.03.2014 № 822, із змінами, внесеними рішеннями районної ради від 13.08.2015 № 1225, 22.02.2016 № 113, 14.09.2016 № 263, 23.12.2016 № 334, 21.04.2017 № 404, 09.06.2017 № 443, 10.11.2017 № 526, взяти до відома (звіт додається).
        2. Рішення районної ради від 28.03.2014 № 822 «Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Сарненському районі на 2014-2017 роки», із змінами, внесеними рішеннями районної ради від 13.08.2015 № 1225, 22.02.2016 № 113, 14.09.2016 № 263, 23.12.2016 № 334, 21.04.2017 № 404, 09.06.2017 № 443, 10.11.2017 № 526, визнати такими, що втратили чинність у зв’язку з закінченням терміну дії програми.
 
 
Голова ради                                                                                                                                                                                        Р.П. Серпенінов

Про звіт щодо виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва в Сарненському районі на 2015-2017 роки

Про звіт щодо виконання програми
розвитку малого і середнього
підприємництва в Сарненському
районі на 2015-2017 роки

 
 
 
        Розглянувши звіт Сарненської районної державної адміністрації щодо виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва в Сарненському районі на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.10.2015 № 1265, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва в Сарненському районі на 2015-2017 роки взяти до відома (додається).
         2. Рішення районної ради від 16.10.2015 № 1265 «Про програму розвитку малого і середнього підприємництва в Сарненському районі на 2015-2017 роки» визнати таким, що втратило чинність у зв’язку з закінченням терміну дії програми.
 
 
Голова ради                                                                                                                                                                Р.П.Серпенінов

Про звіт щодо виконання програми розвитку та збереження зелених насаджень Сарненського району на 2013-2017 роки

Про звіт щодо виконання програми
розвитку та збереження зелених
насаджень Сарненського району
на 2013-2017 роки

 
 
        Заслухавши звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання програми розвитку та збереження зелених насаджень Сарненського району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23.05.2013 № 603, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання програми розвитку та збереження зелених насаджень Сарненського району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23.05.2013 № 603, взяти до відома (додається).
        2. Рішення районної ради від 23.05.2013 № 603 «Про програму розвитку та збереження зелених насаджень Сарненського району на 2013-2017 роки» визнати таким, що втратило чинність у зв’язку із закінченням терміну дії програми.
 
 
Голова ради                                                                                                                                                  Р.П. Серпенінов

Про звіт щодо виконання районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2015-2017 роки

Про звіт щодо виконання районної 
Програми військово-патріотичного
виховання та підготовки молоді до
служби в Збройних Силах України на
2015-2017 роки

 
 
        Заслухавши звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2015-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16 жовтня 2015 року № 1288, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання районної Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2015-2017 роки взяти до відома (додається).
        2. Рішення районної ради від 16 жовтня 2015 року № 1288 «Про районну Програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на 2015-2017 роки» визнати таким, що втратило чинність у зв’язку з закінченням терміну дії програми.
 
 
Голова ради                                                                                                                                                   Р.П. Серпенінов

Про звіт щодо виконання районної Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку на 2016-2017 роки

Про звіт щодо виконання районної
Програми здійснення компенсаційних
виплат за пільговий проїзд окремих
категорій громадян та відшкодування
пільг з оплати послуг зв’язку
на 2016-2017 роки

 
 
        Розглянувши звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання районної Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку на 2016-2017 роки, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженнями з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання районної Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 07 грудня 2016 року № 316, зі змінами, внесеними рішенням районної ради від 15 грудня 2017 року № 545, взяти до відома (звіт додається).
        2. Рішення районної ради від 07 грудня 2016 року № 316 «Про районну Програму здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян та відшкодування пільг з оплати послуг зв’язку на 2016-2017 роки», зі змінами, внесеними рішенням районної ради від 15 грудня 2017 року № 545, визнати такими, що втратили чинність у зв’язку з закінченням терміну дії Програми.
 
 
Голова ради                                                                                                                                        Р.П. Серпенінов

Про звіт щодо виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 – 2017 роки

Про звіт щодо виконання
районної програми відпочинку
та оздоровлення дітей на 2014 –
2017 роки

 
 
        Заслухавши звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 – 2017 роки, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Звіт Сарненської районної державної адміністрації про виконання районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 – 2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 28.03.2014 № 821, із змінами, внесеними рішеннями районної ради від 22.08.2014 № 914, 13.08.2015 № 1221, 25.12.2015 № 65, 22.07.2016 №188, 14.09.2016 № 262, 21.04.2017 № 403, взяти до відома (звіт додається).
        2. Рішення районної ради 28.03.2014 № 821 «Про районну програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2014 – 2017 роки», із змінами, внесеними рішеннями районної ради від 22.08.2014 № 914, 13.08.2015 № 1221, 25.12.2015 № 65, 22.07.2016 №188, 14.09.2016 № 262, 21.04.2017 № 403, визнати такими, що втратили чинність у зв’язку з закінченням терміну дії програми.
 
 
Голова ради                                                                                                                                                                 Р.П. Серпенінов

Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району

Про перелік об’єктів спільної
власності територіальних громад
Сарненського району
 
        У зв’язку з численними змінами, що вносилися до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, відповідно до рішення Сарненської районної ради від 22 липня 2016 року № 221 «Про затвердження результатів інвентаризації об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району», керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, за погодженням із постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        1. Внести зміни до перелікуоб’єктівспільноївласностітериторіальних громад Сарненського району, що додаються.
        2. Затвердити перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району в новій редакції, що додається.
      3. Визнати такими, що втратили чинність, рішення районної ради від 19 жовтня 2002 року № 47, від 24 лютого 2012 року №376 «Про перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району» та рішення районної ради від 13 вересня 2013 року № 685, від 13 вересня 2013 року №696, від 13 вересня 2013 року №702, від 11 грудня 2013 року №770, від 16 січня 2015 року №1082, від 25 березня 2015 року №1163, від 23 листопада 2016 року №294 «Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району».
        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Сарненської районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Банацький В.А.).
 
Голова ради                                                                                           Р.П. Серпенінов

Про програму розвитку малого і середнього підприємництва у Сарненському районі на 2018 - 2020 роки

Про програму розвитку малого
і середнього підприємництва
у Сарненському районі
на 2018 - 2020 роки

 
 
        З метою забезпечення в районі сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва та використання його потенціалу для вирішення соціально-економічних проблем району, на виконання Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Затвердити Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Сарненському районі на 2018-2020 роки (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови райдержадміністрації від 03 березня 2018 року № 122 (додається).
        2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації в районному бюджеті на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах реальних фінансових ресурсів.
        3. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 16 жовтня 2015 року № 1265 «Про програму розвитку малого і середнього підприємництва в Сарненському районі на 2015-2017 роки».
        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності.
 
 
Голова ради                                                                                                                                                             Р.П.Серпенінов

Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року

Про районну програму
оздоровлення та відпочинку дітей і
розвитку мережі дитячих закладів
оздоровлення та відпочинку,
санаторіїв на період до 2022 року

 
 
        Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 

ВИРІШИЛА:
 
 
        1. Затвердити районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року (далі – Програма), схвалену розпорядженням голови Сарненської районної державної адміністрації від 21 березня 2018 року № 135 (додається).
        2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації в районному бюджеті на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.
        3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (Іванюк В.П.).
 
 
Голова ради                                                                                                                                                                              Р.П. Серпенінов