Регуляторна політика

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта

Оприлюднення проектів регуляторних актівПро порядок проведення сортооновлення та сортозаміни картоплі у господарствах населення району

 Про       Порядок     проведення
сортооновлення та сортозаміни
картоплі        у      господарствах
населення району

 

     На виконання рішення Рівненської обласної ради від 4 листопада 2011 року № 434 «Про нову редакцію програми підтримки розвитку насінництва на 2011- 2015 роки», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
                                                                             ВИРІШИЛА:
            1. Затвердити Порядок проведення сортооновлення та сортозаміни картоплі у господарствах населення району, схвалений розпорядженням голови райдержадміністрації від 14 березня 2012 року № 101 (додається).
           2. Оприлюднити це рішення в порядку, встановленому чинним законодавством.
          3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних ресурсів, екології, природокористування та розвитку села (Добриднік М.М.).

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Сарненської районної ради "Про порядок проведення сортооновлення та сортозаміни картоплі у господарствах населення району" додається.

Голова ради                                                                                                               М.М.Драганчук 

План діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2018 рік

План діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2018 рік

Реєстр діючих регуляторних актів

Перелік регуляторних актів

     1.    Рішення від 23.12.2016 № 337 (додається 1, 2, 3)
Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району.
     2.   Рішення від 21.04.2017 № 387 (додається), (додаток 1), (додаток 2).
Про     затвердження     Положення    про порядок передачі в  оренду   майна,   що перебуває      у      спільній       власності територіальних     громад      району,    та Порядку проведення конкурсу на  право укладення договору оренди майна, що є спільною    власністю     територіальних громад.
     3.    Рішення від 14.05.2010 № 897 (додається)
Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватись Трудовим архівом Сарненського району Сарненської районної ради на договірних засадах та ціни на них.
     4.  Рішення від 04.09.2012 № 443 (додається)
Про Порядок проведення сортооновлення та сортозаміни картоплі у господарствах населення району.