Регуляторна політика

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акта

Звіт про повторне відстеженння результативності регуляторного акта-рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №337

Оприлюднення проектів регуляторних актівПро порядок проведення сортооновлення та сортозаміни картоплі у господарствах населення району

 Про       Порядок     проведення
сортооновлення та сортозаміни
картоплі        у      господарствах
населення району

 

     На виконання рішення Рівненської обласної ради від 4 листопада 2011 року № 434 «Про нову редакцію програми підтримки розвитку насінництва на 2011- 2015 роки», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
                                                                             ВИРІШИЛА:
            1. Затвердити Порядок проведення сортооновлення та сортозаміни картоплі у господарствах населення району, схвалений розпорядженням голови райдержадміністрації від 14 березня 2012 року № 101 (додається).
           2. Оприлюднити це рішення в порядку, встановленому чинним законодавством.
          3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань аграрної політики, земельних ресурсів, екології, природокористування та розвитку села (Добриднік М.М.).

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Сарненської районної ради "Про порядок проведення сортооновлення та сортозаміни картоплі у господарствах населення району" додається.

Голова ради                                                                                                               М.М.Драганчук 

План діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2018 рік

План діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2018 рік

Реєстр діючих регуляторних актів

Перелік регуляторних актів

     1.    Рішення від 23.12.2016 № 337 (додається 1, 2, 3)
Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району.
     2.   Рішення від 21.04.2017 № 387 (додається), (додаток 1), (додаток 2).
Про     затвердження     Положення    про порядок передачі в  оренду   майна,   що перебуває      у      спільній       власності територіальних     громад      району,    та Порядку проведення конкурсу на  право укладення договору оренди майна, що є спільною    власністю     територіальних громад.
     3.    Рішення від 14.05.2010 № 897 (додається)
Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватись Трудовим архівом Сарненського району Сарненської районної ради на договірних засадах та ціни на них.
     4.  Рішення від 04.09.2012 № 443 (додається)
Про Порядок проведення сортооновлення та сортозаміни картоплі у господарствах населення району.