Комунальна власність

Матеріали сайту, які стосуються комунальної власності

Про перелік об'єктів спільної власності територіальних громад району

Освіта

№ 829 Про прийняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району Пугачської загальноосвітньої школи І ступеня

від «28» березня 2014 року                                                               № 829

 
Про прийняття у           спільну власність      територіальних
громад Сарненського району Пугачської загальноосвітньої
школи І ступеня
 
        Враховуючи рішення Клесівської селищної ради від 13.11.2013 № 824 «Про надання згоди на передачу у спільну власність територіальних громад району загальноосвітнього навчального закладу», керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        1. Прийняти у спільну власність територіальних громад Сарненського району із власності територіальної громади Клесівської селищної ради – Пугачську загальноосвітню школу І ступеня без майнового комплексу.
        2. Відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації забезпечити приймання-передачу юридичної особи, зазначеної в пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством, і за результатами приймання-передачі, розробити та подати на розгляд сесії районної ради проект рішення щодо внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району.
        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму (Мартинюк М.І.) та з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).
 
Голова ради                                                                        М.М. Драганчук

№ 731 Проприйняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району окремих загальноосвітніх навчальних закладів

від 27 листопада 2013 року                                                         № 731 

 
 Про прийняття у спільну власність       територіальних
громад Сарненського району окремих загальноосвітніх
навчальних  закладів
 
        Враховуючи відповідні рішення Сарненської міської та Селищенської сільської рад, керуючись Положенням про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів та організацій спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженим рішенням районної ради від 13.09.2013 № 686, статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
         1. Прийняти у спільну власність територіальних громад Сарненського району із власності: територіальної громади Сарненської міської ради – Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум», Сарненську гімназію, Сарненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2, Сарненську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів № 3, Сарненську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4, Сарненську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів № 6; територіальної громади Селищенської сільської ради – Ясногірську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, Селищенську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів, разом з майновими комплексами, які перебувають на балансі відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації.
        2. Визнати балансоутримувачем майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації та закріпити вказане майно за відділом освіти Сарненської районної державної адміністрації на праві оперативного управління.
         3. Балансоутримувачу забезпечити приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, у порядку встановленому чинним законодавством. Сарненській районній державній адміністрації, за результатами приймання-передачі, розробити та подати на розгляд сесії районної ради проект рішення щодо внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району.
         4. Відділу освіти районної державної адміністрації укласти або переукласти контракти з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів, вказаних в пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством України.
        5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму (Мартинюк М.І.) та з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).
 
Голова ради                                                                      М.М. Драганчук

№ 583 Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району об’єкту "Реконструкція клубу під школу в с.Ремчиці"

від 14 березня 2013 року                                               № 583

 
 Про надання  згоди    на   прийняття у                  спільну
власність територіальних громад Сарненського   району
об’єкту"Реконструкція клубу під школу в        с.Ремчиці"
 
        Розглянувши лист Сарненської районної державної адміністрації від 20.02.2013 № 01/12/08-160/13 щодо внесення на розгляд чергової сесії районної ради питання «Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району об’єкту «Реконструкція клубу під школу в с. Ремчиці», керуючись статтею 4-1 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
         Надати згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району об’єкту «Реконструкція клубу під школу в с. Ремчиці».
 
Голова ради                                                              М.М. Драганчук

№ 608 Про прийняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району котельні та теплових мереж у смт.Степань по вул. Шевченка, 50б

від 23 травня 2013 року                               № 608

 
 Про прийняття у спільну власність            територіальних
громад Сарненського району котельні та теплових мереж
у смт.          Степань           по           вул.      Шевченка, 50б
 
        Враховуючи рішення Степанської селищної ради, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        1. Прийняти у спільну власність територіальних громад Сарненського району із власності територіальної громади Степанської селищної ради котельню та теплові мережі, які розміщені в смт. Степань по вул. Шевченка, 50б.
        2. Визнати балансоутримувачем майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації та закріпити вказане майно за відділом освіти Сарненської районної державної адміністрації на праві оперативного управління.
        3. Балансоутримувачу забезпечити приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. Сарненській районній державній адміністрації за результатами приймання-передачі розробити та подати на розгляд сесії районної ради проекти рішень щодо внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району.
         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).
 
Голова ради                                                                              М.М. Драганчук

№ 569 Про прийняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів

від 14 березня 2013 року                                                          № 569

 
Про прийняття у спільну власність територіальних
громад Сарненського району загальноосвітніх    та
позашкільного            навчальних              закладів
 
        Враховуючи рішення Клесівської та Степанської селищних рад, Великовербченської, Зносицької, Кам’яне-Случанської, Карасинської, Карпилівської, Коростської, Костянтинівської, Кричильської, Кузьмівської, Любиковицької, Люхчанської, Немовицької, Ремчицької, Стрільської, Тинненської, Тутовицької, Чудельської сільських рад, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        1. Прийняти у спільну власність територіальних громад Сарненського району із власності територіальних громад Клесівської та Степанської селищних рад, Великовербченської, Зносицької, Кам’яне-Случанської, Карасинської, Карпилівської, Коростської, Костянтинівської, Кричильської, Кузьмівської, Любиковицької, Люхчанської, Немовицької, Ремчицької, Стрільської, Тинненської, Тутовицької, Чудельської сільських рад загальноосвітні та позашкільний навчальні заклади разом з майновими комплексами, які перебувають на балансі відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації.
         2. Визнати балансоутримувачем майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації та закріпити вказане майно за відділом освіти Сарненської районної державної адміністрації на праві оперативного управління.
         3. Балансоутримувачу забезпечити приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, у порядку встановленому чинним законодавством. Сарненській районній державній адміністрації, за результатами приймання-передачі, розробити та подати на розгляд сесії районної ради проекти рішень щодо внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району та про затвердження статутів загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів.
         4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму (Мартинюк М.І.) та з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).
 
Голова ради                                                                         М.М.Драганчук

№ 1163 від 25 березня 2015 року Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району

від «25» березня 2015 року                                                        № 1163
 
 

 Про внесення    змін до       переліку об’єктів   спільної
власності територіальних громад Сарненського району

 
        Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:
 
        1. Внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженого рішенням районної ради від 24 лютого 2012 року № 376, що додаються.
         2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).
 
Голова ради                                                                    М.М. Драганчук

№ 702 від 13 вересня 2013 року Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району

від «13» вересня 2013 року                                                         № 702          

 
Про внесення    змін до    переліку    об’єктів    спільної
власності територіальних громад Сарненського району
 
         У зв’язку з прийняттям у спільну власність територіальних громад Сарненського району із власності територіальних громад Клесівської та Степанської селищних рад, Великовербченської, Зносицької, Кам’яне-Случанської, Карасинської, Карпилівської, Коростської, Костянтинівської, Кричильської, Кузьмівської, Любиковицької, Люхчанської, Немовицької, Ремчицької, Стрільської, Тинненської, Тутовицької, Чудельської сільських рад загальноосвітніх та позашкільного навчальних закладів разом з майновими комплексами, на підставі рішень районної ради від 14 березня 2013 року № 569 та від 23 травня 2013 року № 608, відповідних актів приймання-передачі, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        1. Внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженого рішенням районної ради від 24 лютого 2012 року № 376, що додаються.
        2. Затвердити зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженого рішенням районної ради від 24 лютого 2012 року № 376, що додаються.
        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної ради (Цупріян В.С.) та постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).
 
Голова ради                                                                        М.М. Драганчук

№ 1066 від 30 грудня 2014 року Про надання згоди на передачу котельні теплових мереж у смт. Степань по вул. Шевченка, 506

від «30» грудня 2014 року                                                                        № 1066

 
Про   надання         згоди       на   передачу         котельні
та теплових мереж у смт.Степань по вул.Шевченка, 50б
 
        Розглянувши відповідні клопотання Сарненської районної державної адміністрації, Сарненської міської ради та комунального підприємства «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради, керуючись Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженим рішенням Сарненської районної ради від 14.12.2012 № 501, Порядком передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженим рішенням Сарненської районної ради від 02.03.2010 № 838, статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою ефективного управління об’єктами права комунальної власності та забезпечення опаленням об’єктів соціальної сфери, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
         1. Надати згоду на передачу котельні та теплових мереж у смт.Степань по вул.Шевченка, 50б, із балансу відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації на баланс та обслуговування комунальному закладу «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради.
        2. Балансоутримувачу (відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації), після завершення реконструкції котельні та теплових мереж у смт.Степань по вул.Шевченка, 50б, проведення всіх розрахунків із підрядником та отримання сертифікату відповідності, забезпечити передачу-приймання майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством. Сарненській районній державній адміністрації за результатами передачі-приймання розробити та подати на розгляд сесії районної ради проект рішення щодо внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району.
        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).
 
Голова ради                                                                        М.М. Драганчук

№ 60 Про передачу із спільної власності територіальних громад Сарненського району у власність Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області загальноосвітніх навчальних закладів

РІШЕННЯ
від «25» грудня 2015 року                                                                                                                                        № 60


Про передачу із спільної власності
територіальних громад Сарненського
району у власність Клесівської
селищної ради Сарненського району
Рівненської області загальноосвітніх
навчальних закладів


        Керуючись Законом України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», п.39 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, ст.35 Закону України «Про загальну середню освіту», ст.ст.43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.4 ст.36 Кодексу законів про працю України, у зв’язку із утворенням Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        
        1. Передати з 01 січня 2016 року із спільної власності територіальних громад Сарненського району у власність Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області Клесівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів-ліцей Сарненської районної ради Рівненської області, Клесівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області, Пугачську загальноосвітню школу І ступеня Сарненської районної ради Рівненської області, Карпилівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області, Рудня-Карпилівську загальноосвітню школу І ступеня Сарненської районної ради Рівненської області, Карасинську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області разом з майновими комплексами, основними засобами, фондами та матеріальними цінностями, які перебувають на балансі відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації.
        2. Органом управління загальноосвітніми навчальними закладами, до моменту створення в Клесівській селищній раді Сарненського району Рівненської області власного органу управління освітою, залишити відділ освіти Сарненської районної державної адміністрації.
        3. Встановити, що загальноосвітні навчальні заклади, зазначені в пункті 1 цього рішення, передаються із спільної власності територіальних громад Сарненського району у власність Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області разом із трудовими колективами цих закладів та дія трудових договорів цих працівників продовжується у порядку, встановленому чинним законодавством.
        4. Відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації спільно з Клесівською селищною радою Сарненського району Рівненської області провести приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством, та у місячний термін надати акти приймання-передачі на затвердження голові районної ради.
        5. Сарненській районній державній адміністрації, за результатами приймання-передачі, розробити та подати на розгляд сесії районної ради проект рішення щодо внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району.
        6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму (Колядко В.М.) та з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Банацький В.А.).

Голова ради                                                                                                                                                        Р.П. Серпенінов

№1082 від 16 січня 2015 року Про внесення змін до переліку обєктів спільної власності териториальних громад Сарненського району

від «16» січня 2015 року                                                          № 1082

 
Про внесення   змін   до    переліку об’єктів    спільної

власності територіальних громад Сарненського району

 
         У зв’язку з прийняттям у спільну власність територіальних громад Сарненського району із власності територіальних громад Сарненської міської, Клесівської селищної, Селищенської сільської рад загальноосвітніх навчальних закладів разом з майновими комплексами, на підставі рішень районної ради від 27 листопада 2013 року № 731 «Про прийняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району окремих загальноосвітніх навчальних закладів» та від 28 березня 2014 року № 829 «Про прийняття у спільну власність територіальних громад Сарненського району Пугачської загальноосвітньої школи І ступеня», відповідних актів приймання-передачі, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        1. Внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженого рішенням районної ради від 24 лютого 2012 року № 376, що додаються.
         2. Затвердити зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженого рішенням районної ради від 24 лютого 2012 року № 376, що додаються.
         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).
 
Голова ради                                                                                    М.М. Драганчук

Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району

Перелік обєктів спільної власності територіальних громад району

Медицина

№ 1068 від 30 грудня 2014 року "Про передачу індивідуально визначеного майна з балансу комунального закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради на баланс комунального закладу «Сарненський районний центр первинної...

РІШЕННЯ

 

від «30» грудня 2014 року                                                          № 1068

 

Про передачу індивідуально визначеного майна з балансу комунального закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради на баланс комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради

 

 

                       Розглянувши звернення головного лікаря комунального закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради щодо надання дозволу на передачу індивідуально визначеного майна з балансу комунального закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради на баланс комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, відповідно до Порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженого рішенням районної ради від 02 березня 2010 року № 838, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
                                                        ВИРІШИЛА:

1. Передати з балансу комунального закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради на баланс комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради індивідуально визначене майно спільної власності територіальних громад району, а саме: стоматологічну установку «SMILE MINI Escoromi», 2003 року випуску, первісною балансовою вартістю 84833,00 грн., інвентарний номер – 10490567; стоматологічну установку «SMILE MINI Chirana Medical», 2001 року випуску, первісною балансовою вартістю 51865,00 грн., інвентарний номер – 0137112568.

2. Комунальному закладу «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради забезпечити передачу майна згідно з чинним законодавством.

3. Контроль за  виконанням цього рішення покласти  на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.П.Тотовицький). 

 

Голова ради                                                                              М.М. Драганчук

 

 

№ 484 від 14 грудня 2012 року "Про створення комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради"

РІШЕННЯ

від 14 грудня  2012 року

      № 484

 

Про створення    комунального      закладу      
«Сарненський районний центр
 первинної  
медико-санітарної допомоги»
Сарненської
районної ради

 

 

       Відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», Указу Президента України від 12.03.2012 №187/2012 «Про Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава», наказів Міністерства охорони здоров’я України від 30.08.2010 №735 «Про затвердження примірних етапів реформування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги», від 20.05.2011 №301 «Про внесення зміни до Переліку закладів охорони здоров’я», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.06.2011 за №676/19414, від 29.06.2011 №384 «Про затвердження Примірного статуту Центру первинної медико-санітарної допомоги», з метою забезпечення суспільних потреб територіальних громад Сарненського району в наданні медичних послуг, спрямованих на збереження, поліпшення та відновлення здоров’я населення на первинному рівні, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

                                                         
                                                            ВИРІШИЛА:
  
1. Створити комунальний заклад «Сарненський районний центр первинної   медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради (КЗ «Сарненський районний ЦПМСД») за рахунок частини штатних одиниць інформаційно-аналітичного центру, централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації та КЗ «Сарненська ЦРЛ» (відділення загальної практики сімейної медицини).

   2. Затвердити Статут комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, що додається.

   3. Приєднати з 01.02.2013 фельдшерсько-акушерські пункти до комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради.

   4. Після внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців рішення щодо їх припинення, визнати лікарські амбулаторії загальної практики сімейної медицини сіл Тутовичі, Карпилівка, Цепцевичі, Любиковичі, Корост, Велике Вербче, Стрільськ, Кричильськ, Ясногірка та Тинненську дільничну лікарню структурними підрозділами КЗ «Сарненський районний ЦПМСД».

   5. Сарненській районній державній адміністрації до 01.02.2013 упорядкувати структуру та штатний розпис закладів охорони здоров’я району, враховуючи, що 01.02.2013 розпочинає роботу КЗ «Сарненський районний ЦПМСД».

   6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.П.Тотовицький).

 

 (Статут КЗ "Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Сарненської районної ради додається").

Голова ради                                                                                           М.М.Драганчук

 

№ 50 від 04 квітня 2014 року "Про передачу на баланс комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради приміщення одноповерхової Чудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ..."

РІШЕННЯ

ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

від «04» квітня  2014 року

                                                № 50

 

Про передачу на баланс комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради приміщення одноповерхової Чудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради

 

 

 

 

 
 

       Розглянувши відповідне клопотання комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради від 31.03.2014 № 01-19/147, погодження відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації від 31.03.2014 № 01.7/02-362, з метою створення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Чудель, відповідно до рішення Сарненської районної ради від 24 лютого 2014 року   № 797 «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 лютого 2014 року № 795 «Про забезпечення належного функціонування та координацію діяльності органів виконавчої влади, правоохоронних органів, місцевого самоврядування, установ, підприємств та організацій на території Сарненського району», президія районної ради
                                                  ВИРІШИЛА:
          1.  Передати на баланс комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради приміщення одноповерхової Чудельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради загальною площею 553,9 м. кв., інвентарний номер 10120274, 1983 року побудови, що перебуває на балансі відділу освіти Сарненської районної державної адміністрації та розташоване за адресою: с.Чудель, вул.Шкільна, 9.
         2.   Балансоутримувачу забезпечити приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
            3.   Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

Голова ради                                                                              М.М. Драганчук

№ 617 від 23 травня 2013 року "Про передачу індивідуально визначеного майна комунальних закладів Сарненської районної ради, відділу охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації до комунального закладу «Сарненський районний центр....

РІШЕННЯ

 

від 23 травня 2013 року

                № 617

 

Про передачу індивідуально визначеного
майна комунальних закладів   Сарненської
районної ради, відділу  охорони   здоров’я
Сарненської           районної       державної
адміністрації    до  комунального   закладу
«Сарненський районний центр   первинної
медико-санітарної допомоги» Сарненської
районної ради

 

 

 

 

 

 

 

       

 

         

              Відповідно до наказів Міністерства охорони здоров’я України від 30.08.2010 № 735 «Про затвердження примірних етапів реформування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги», від 20.05.2011 № 301 «Про внесення змін до Переліку закладів охорони здоров’я», від 23.02.2012 № 129 «Про затвердження Примірних штатних нормативів центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», від 29.06.2011 № 384  «Про затвердження Примірного статуту Центру первинної медико - санітарної допомоги», рішень районної ради від 23.12.2010 № 76 «Про делегування повноважень Сарненської районної ради Сарненській районній державній адміністрації», від 14.12.2012 № 484 «Про створення комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 29.12.2012 № 521 «Про організаційні заходи щодо забезпечення функціонування комунального закладу Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  за погодженням з постійними комісіями районної ради, района рада
                                                  
ВИРІШИЛА:

         1. Передати індивідуально визначене майно з балансів комунальних закладів «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради, «Клесівська районна лікарня» Сарненської районної ради, «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, відділу охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації на баланс  комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради згідно з додатками 1, 2, 3, 4 (додаються).
         2. Комунальним закладам «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради, «Клесівська районна лікарня» Сарненської районної ради, «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, відділу охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації забезпечити передачу майна згідно з чинним законодавством з дати державної реєстрації комунального закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради.
       3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.П.Тотовицький), постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи ( В.П. Іванюк).

  

 

Голова ради                                                                М.М.Драганчук

 

ФАП Одринки
ФАП Волоша
ФАП Мельниця
ФАП Труди
ФАП Дворець
ФАП Калинівка
ФАП Грушівка
ФАП Рудня-Карпилівська
ФАП Дубки
ФАП Довге
ФАП Чемерне
ФАП Ремчиці
ФАП Тріскині
ФАП Яринівка
ФАП Маслопуща
ФАП Кам'яне-Случанське
ФАП Білятичі
ФАП Мар'янівка
ФАП Карасин
ФАП Селище
ФАП Чабель
ФАП Вири
ФАП Федорівка
ФАП Олексіївка
ФАП Чудель
ФАП Гранітне
ФАП Клесів
ФАП Пугач
ФАП Кузьмівка
ФАП Яблунька
ФАП Глушиця
ФАП Люхча
ФАП Обірки
ФАП Зносичі
ФАП Заріка
ФАП Гута-Перейма
ФАП Катеринівка
ФАП Заріка
ФАП Немовичі 1
ФАП Немовичі 2
ФАП Іванівка
ФАП Орлівка
ФАП Костянтинівка
ФАП Бутейки
ФАП Поляна
ФАП Угли
ФАП М.Вербче
Кричильська ЛАЗПСМ
Карпилівська ЛАЗПСМ
Тутовицька ЛАЗПСМ
Коростська ЛАЗПСМ
Стрільська ЛАЗПСМ
Ясногірська ЛАЗПСМ
Тинненська дільнича лікарня
Тинне ДЛ
ФАП Дубняки
В.Вербчанська ЛАЗПМС
Цепцевицька ЛАЗПСМ
Цепцевицька ЛАЗПСМ

№ 690 від 13 вересня 2013 року "Про надання згоди на передачу приміщення фельдшерсько-акушерського пункту села Цепцевичі зі спільної власності територіальних громад району у власність Тутовицької територіальної громади"

РІШЕННЯ
 
 
від «13» вересня 2013 року                                                                      № 690
 
 
Про надання згоди на передачу приміщення
фельдшерсько-акушерського  пункту  села
Цепцевичі        зі          спільної      власності
територіальних  громад  району  у власність
Тутовицької територіальної громади
 
 
        Враховуючи рішення Тутовицької сільської ради від 25.06.2013 № 1360 щодо передачі приміщення фельдшерсько-акушерського пункту села Цепцевичі, що розташоване за адресою: село Цепцевичі Сарненського району, вулиця Центральна, 62, та майна, що за ним рахується, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
                                                               ВИРІШИЛА:
 
        1. Надати згоду на передачу приміщення фельдшерсько-акушерського пункту села Цепцевичі, що розташоване за адресою: село Цепцевичі Сарненського району, вулиця Центральна, 62, та майна, що за ним рахується, зі спільної власності територіальних громад району у власність Тутовицької територіальної громади, згідно з додатком (додається).
        2. Комунальному закладу «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради забезпечити передачу майна згідно з чинним законодавством.
        3. Створити комісію з приймання-передачі приміщення фельдшерсько-акушерського пункту села Цепцевичі та майна, що за ним рахується, зі спільної власності територіальних громад району у власність Тутовицької територіальної громади (склад комісії додається).
        4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.П.Тотовицький).

Голова ради                                                                                     М.М. Драганчук
 

№ 696 від 13 вересня 2013 року "Про внесення змін до переліку об`єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району"

РІШЕННЯ

 

 

від 13 вересня  2013 року

             № 696

 

Про внесення змін до перелікуоб`єктів
спільної власності територіальних
громад Сарненського район

 

 

Керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
                                                               ВИРІШИЛА:
      1. Внести до переліку об`єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, затвердженого рішенням районної ради від 24 лютого 2012 р. № 376, зміни, а саме: доповнити підпунктом  6.3.15 такого змісту:
            «Будівля гаражів (чотири бокси)».
          2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної  ради (В.С. Цупріян) та  постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.П. Тотовицький).

 

Голова ради                                                                   М.М. Драганчук

 

№ 70 Про передачу із спільної власності територіальних громад Сарненського району у власність Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області комунального закладу «Клесівська районна лікарня» Сарненської районної ради

РІШЕННЯ

від «18» січня 2016 року                                                                                                                             № 70

Про передачу із спільної власності
територіальних громад Сарненського
району у власність Клесівської
селищної ради Сарненського району
Рівненської області комунального
закладу «Клесівська районна лікарня»
Сарненської районної ради
       
        Керуючись Законами України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей формування та виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад», статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 4 ст. 36 Кодексу законів про працю України, п.10 постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ», відповідно до наказів Міністерства охорони здоров’я України від 23.02.2000 № 33 «Про штатні нормативи та типові штати закладів охорони здоров’я», у зв’язку із утворенням Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Передати з 01 січня 2016 року із спільної власності територіальних громад Сарненського району у власність Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області комунальний заклад «Клесівська районна лікарня» Сарненської районної ради, разом з майновим комплексом, основними засобами, фондами та матеріальними цінностями, які перебувають на балансі цієї установи.
        2. Комунальний заклад «Клесівська районна лікарня» Сарненської районної ради підзвітний та підконтрольний в лікувально-профілактичній, організаційно-методичній діяльності відділу охорони здоров’я Сарненської районної державної адміністрації і залишається ним до моменту створення в Клесівській селищній раді Сарненського району Рівненської області власного органу управління.
        3. За комунальним закладом «Клесівська районна лікарня» Сарненської районної ради залишити всі повноваження, затверджені Статутом цієї установи, до моменту створення нової установи охорони здоров’я в Клесівській селищній раді Сарненського району Рівненської області.
        4. Встановити, що комунальний заклад «Клесівська районна лікарня» Сарненської районної ради передається із спільної власності територіальних громад Сарненського району у власність Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області разом із трудовим колективом цього закладу, та дія трудових договорів його працівників продовжується у порядку, встановленому чинним законодавством України.
        5. Комунальному закладу «Клесівська районна лікарня» Сарненської районної ради спільно з Клесівською селищною радою Сарненського району Рівненської області провести приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством, та у місячний термін надати акти приймання-передачі на затвердження голові районної ради.
         6. Сарненській районній державній адміністрації, за результатами приймання-передачі, розробити та подати на розгляд сесії районної ради проект рішення щодо внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району.
        7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (Іванюк В.П.), з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Банацький В.А.).

Голова ради                                                                                                                                                 Р.П. Серпенінов

№ 725 "Про внесення змін до рішення районної ради від 13 вересня 2013 року № 690 «Про надання згоди на передачу приміщення фельдшерсько-акушерського пункту села Цепцевичі зі спільної власності територіальних громад району у власність Тутовицької...

РІШЕННЯ

 

від 27 листопада  2013 року

                                    № 725

 

Про внесення змін до  рішення  районної   ради
від 13 вересня 2013 року № 690 «Про надання
згоди на передачу приміщення фельдшерсько-
акушерського      пункту    села    Цепцевичі   зі
спільної    власності    територіальних    громад
району у власність Тутовицької  територіальної
 громади»

 

 

           Враховуючи рішення Тутовицької сільської ради від 25.06.2013  № 1360 щодо передачі приміщення фельдшерсько-акушерського пункту села Цепцевичі, що розташоване за адресою: село Цепцевичі Сарненського району, вулиця Центральна, 62, та майна, що за ним рахується, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада                                                          
                                                 ВИРІШИЛА
:
         1. Внести зміни до рішення районної ради від 13 вересня 2013року № 690 «Про надання згоди на передачу приміщення фельдшерсько-акушерського пункту села Цепцевичі зі спільної власності територіальних громад району у власність Тутовицької територіальної громади», а саме: викласти перелік майна, що передається зі спільної власності територіальних громад району у власність Тутовицької територіальної громади, в новій редакції згідно з додатком (додається).
           2. Контроль     за     виконанням     цього    рішення     покласти    на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І. П.Тотовицький).

Голова ради                                                                                              М. М. Драганчук

№ 834 "Про передачу на баланс Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) частини приміщення комунального закладу «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради"

РІШЕННЯ
 
від «28» березня 2014 року                                                                 № 834
 
Про  передачу  на баланс  Сарненського
районного       територіального      центру
соціального   обслуговування   (надання
соціальних послуг) частини приміщення
комунального     закладу     «Степанська
районна лікарня» Сарненської  районної
ради
 
        Розглянувши звернення Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) від 15.01.2014 № 11, відповідно до рішення районної ради від 02 березня 2010 року № 838 «Про затвердження Порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сарненського району», керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
                                                  ВИРІШИЛА:
 
        1. Передати на баланс Сарненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) частину приміщення площею 192,77 м2, що перебуває на балансі комунального закладу «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради та розташоване за адресою: смт. Степань, вул. Дорошенка,100.
        2. Балансоутримувачу забезпечити приймання-передачу майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, у порядку встановленому чинним законодавством.
        3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємства, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.)
 
Голова ради                                                                                    М.М. Драганчук
 

Культура

№ 1121 від 18 лютого 2015 року "Про внесення змін до рішення районної ради від 28.03.2014 № 835 «Про внесення зміни до рішення від 11.12.2013 № 771 «Про затвердження переліку закладів культури районного рівня»

РІШЕННЯ

 

від «18» лютого 2015 року                                                                        № 1121

 

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 28.03.2014 № 835 «Про внесення зміни до рішення від 11.12.2013 № 771 «Про затвердження переліку закладів культури районного рівня»

                                                                          

 

 

 

                  Керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

                                                           ВИРІШИЛА:

       1. Внести зміни в рішення районної ради від 28.03.2014 № 835 «Про внесення змін до рішення районної ради від 11.12.2013 № 771 «Про затвердження переліку закладів культури районного рівня», виклавши   додаток 1 в новій редакції (додається).

       2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму (М.І. Мартинюк), з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності                                (І.П. Тотовицький).

 

Голова ради                                                                                    М.М. Драганчук

 

№ 1124 від 18 лютого 2015 року "Про передачу з балансу відділу культури і туризму райдержадміністрації на баланс відділу освіти райдержадміністрації книжкового фонду шкільних відділів бібліотек району"

РІШЕННЯ

 

від «18»  лютого 2015 року                                                                    № 1124

 

 

Про передачу з балансу відділу культури і туризму райдержадміністрації на баланс відділу освіти райдержадміністрації книжкового фонду шкільних відділів бібліотек району

                                                                          

 

 

 

             Відповідно до рішення районної ради від 02 березня 2010 року № 838 «Про затвердження Порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сарненського району», керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розпорядженням голови райдержадміністрації від 31.12.2014 № 461 «Про внесення змін до штатних розписів окремих закладів соціальної сфери», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

                                                   ВИРІШИЛА:

1. Передати з балансу відділу культури і туризму райдержадміністрації на баланс відділу освіти райдержадміністрації книжковий фонд шкільних відділів бібліотек сіл Велике Вербче, Мале Вербче, Люхча, Тутовичі, Тинне, Чудель, Чабель, Клесів, Вири, Ясногірка, Корост, Кричильськ, Довге, Зносичі, Немовичі, Селище, Стрільськ, Карпилівка, Костянтинівка, Цепцевичі, Любиковичі, Карасин, Ремчиці, згідно з переліком, що додається.

2. Відділу культури і туризму райдержадміністрації забезпечити передачу книжкового фонду шкільних відділів бібліотек району, зазначеного в пункті 1 цього рішення, відділу освіти райдержадміністрації у порядку, встановленому чинним законодавством.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Тотовицький І.П.).

 

Голова ради                                                                                  М.М. Драганчук

 

№ 748 "Про комунальні заклади культури"

РІШЕННЯ

 

 

від  27 листопада 2013 року                                                        № 748

 

Про комунальні заклади культури

 

 

                                                                           

 

                Враховуючи клопотання Сарненської районної державної адміністрації, відповідно до Закону України «Про культуру», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням районної ради від 13.09.2013 № 687 «Про затвердження Типових статутів комунального підприємства, установи (закладу) спільної власності територіальних громад Сарненського району», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
                                                   ВИРІШИЛА:

     1. Утворити  наступні комунальні заклади культури:

1.1. Комунальний заклад «Сарненський районний будинок культури» Сарненської районної ради на базі Сарненського районного будинку культури.

1.2. Комунальний заклад «Сарненська централізована система публічно - шкільних бібліотек» Сарненської районної ради на базі Сарненської централізованої системи публічно-шкільних бібліотек.

1.3. Комунальний заклад «Сарненська дитяча музична школа» Сарненської районної ради  на базі Сарненської дитячої музичної школи.

1.4. Комунальний заклад «Клесівська дитяча музична школа» Сарненської районної ради на базі Клесівської дитячої музичної школи.

1.5. Комунальний заклад «Степанська дитяча музична школа» Сарненської районної ради на базі Степанської дитячої музичної школи.

2. Затвердити:

2.1. Статут комунального закладу «Сарненський районний будинок культури» Сарненської районної ради, що додається.

2.2. Статут комунального закладу «Сарненська централізована система публічно- шкільних бібліотек» Сарненської районної ради, що додається.

2.3. Статут комунального закладу «Сарненська дитяча музична школа» Сарненської районної ради, що додається.

2.4. Статут комунального закладу «Клесівська дитяча музична школа» Сарненської районної ради, що додається.

2.5. Статут комунального закладу «Степанська дитяча музична школа» Сарненської районної ради, що додається.

3. Директорам комунальних закладів культури, вказаних у пункті 1 цього рішення, забезпечити у встановленому порядку державну реєстрацію статутних документів відповідно до вимог чинного законодавства та проінформувати районну раду.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму (М.І. Мартинюк), з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності  (І.П. Тотовицький).

 

 

Голова ради                                                             М.М. Драганчук

 

№ 770 "Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району"

РІШЕННЯ

 

 

від  11 грудня   2013 року                                                             № 770

 

 

Про внесення змін до переліку об’єктів
спільної власності територіальних
громад Сарненського району

 

 

                                                                          

       Керуючись рішенням районної ради від 27.11.2013 № 748 «Про комунальні заклади культури», статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

                                                          ВИРІШИЛА:

       1. Внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, виклавши розділ 2 в новій редакції  (що додається).

       2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (І.П. Тотовицький).

Голова ради                                                                     М.М. Драганчук

 

№ 771 "Про затвердження переліку закладів культури районного рівня"

РІШЕННЯ

 

 

від 11 грудня 2013 року                                                                   № 771

 

 

Про затвердження переліку закладів
культури районного рівня

 

 

                                                                           

         Відповідно до статті 22, 24 Закону України „Про культуру", постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року № 984 „Про затвердження Порядку формування базової мережі закладів культури", з метою забезпечення реалізації стратегічних цілей державної політики у сфері культури району, враховуючи клопотання відділу культури і туризму районної державної адміністрації, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії”, за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
                                                        ВИРІШИЛА:
         1. Затвердити перелік закладів культури районного рівня згідно з   додатком 1 (додається). 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань освіти, культури і духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту та туризму (М.І. Мартинюк), з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності  (І.П.Тотовицький).

 Голова ради                                                                           М.М. Драганчук

 

Про перелік об'єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають відчуженню

РІШЕННЯ

 

 

від 22 липня 2016 року

                              № 222

 

 

Про затвердження переліку об’єктів
спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають приватизації

 

 

        Розглянувши пропозиції Сарненської районної державної адміністрації, керуючись Законами України «Про приватизацію державного майна», «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

        1. Затвердити перелік об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні (додається).

        2. Уповноважити Рівненську товарну біржу організувати процедуру проведення торгів з відчуження об’єктів шляхом проведення аукціонів у порядку, визначеному чинним законодавством, у тому числі виступити замовником незалежної (експертної) оцінки, її рецензування.

        3. Незалежну експертну оцінку провести відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність Україні».

        4. Початкову вартість визначити за результатами незалежної (експертної) оцінки, яку погодити з постійною комісією районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності.

        5. Витрати на підготовку, організацію, проведення аукціону та оплату за проведення незалежної (експертної) оцінки покласти на переможців аукціонів.

        6. Кошти від продажу об’єктів спрямувати до районного бюджету на фінансування заходів, передбачених бюджетом розвитку.

        7. Доручити голові Сарненської районної ради:
        - укласти угоду з Рівненською товарною біржею на підготовку, організацію та проведення аукціону;
        - подати протоколи проведення аукціонів на затвердження сесії Сарненської районної ради;
        - підписати договір купівлі-продажу з переможцями аукціонів;
        - укласти та підписати акти приймання-передачі об’єктів з переможцями аукціону після 100% оплати вартості об’єктів та всіх витрат, пов’язаних з підготовкою, організацією та проведенням аукціонів.

        8. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 11 жовтня 2011 року №266.

        9. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Банацький В.А.).

 Голова ради                                                                                                                          Р.П. Серпенінов


Положення й порядки, прийняті районною радою

№ 337 "Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району"

                                                                                                РІШЕННЯ

 
від «23» грудня 2016 року                                                                                         № 337
 
Про    внесення     змін    до     Методики
розрахунку  і   порядку    використання
плати за оренду  та орендні   ставки  на
нерухоме  майно     (будівлі,    споруди,
приміщення)      спільної        власності
територіальних громад району
 
        З метою забезпечення ефективного використання нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад району, приведення організаційно-економічного механізму справляння плати за оренду майна спільної власності територіальних громад району до механізму, що діє в державі, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 року №786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропозиції її розподілу», Законами України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», «Про оренду державного та комунального майна», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
                                                                                                ВИРІШИЛА:
 
        1. Внести зміни до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району, виклавши її в новій редакції згідно з додатком 1 (додається).
        2. Затвердити орендні ставки за використання майна, що є спільною власністю територіальних громад району в новій редакції згідно з додатком 2 (додається).
        3. Орендодавцям майна спільної власності територіальних громад району у місячний термін після введення в дію цього рішення переглянути всі договори оренди майна спільної власності територіальних громад району щодо розміру орендної ставки та внести зміни, уклавши додаткові угоди відповідно до типової згідно з додатком 3 (додається) до тих договорів, де ставки орендної плати нижчі від визначених в додатку 2 до цього рішення.
        4. Вважати таким що втратило чинність рішення районної ради від 20.09.2007 року № 245 “Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду та орендні ставки на нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення) спільної власності територіальних громад району”.
        5. Це рішення набуває чинності з дня його опублікування.
        6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Банацький В.А.)
 
Голова ради                                                                                                         Р.П. Серпенінов

№ 412 від 30 травня 2012 року "Про недопущення закриття та реорганізації районних комунальних закладів у галузі освіти та охорони здоров'я без проведення громадських слухань"

РІШЕННЯ

від 30 травня 2012 року                                                                         № 412

Про       недопущення     закриття     та
реорганізації районних    комунальних
закладів у  галузі  освіти   та  охорони
здоров’я без проведення громадських
слухань

            Керуючись пунктом 1 статті 6, пунктом 1 статті 13, статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги звернення депутата фракції «Фронт Змін» Д.А. Якимця, в інтересах територіальних громад, районна рада
                                                              ВИРІШИЛА:
         1. Встановити, що рішення про ліквідацію (закриття) та реорганізацію комунальних закладів у галузі освіти та охорони здоров’я спільної власності територіальних громад району приймаються лише після проведення громадських слухань на території місцевої ради, де знаходиться районний комунальний заклад, із можливістю участі зацікавлених членів територіальних громад Сарненського району.
        2. Районній державній адміністрації під час вивчення питання щодо ліквідації (закриття) та реорганізації комунальних закладів у галузі освіти та охорони здоров’я спільної власності територіальних громад району звертатися до органів місцевого самоврядування відповідної ради, на території якої знаходиться районний комунальний заклад, із рекомендацією проведення громадських слухань. 3. Районній державній адміністрації під час підготовки пропозицій та проектів рішень районної ради щодо ліквідації (закриття) чи реорганізації комунальних закладів у галузі освіти та охорони здоров’я спільної власності територіальних громад району враховувати позицію громадськості через механізм проведення громадських слухань на території місцевої ради, де знаходиться районний комунальний заклад, із можливістю участі зацікавлених членів територіальних громад Сарненського району.
        4. Опублікувати це рішення в газеті «Сарненські новини».
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови ради В.С. Цупріяна.

Голова ради                                                                                       М.М. Драганчук

№ 486 від 24 вересня 2008 року "Про план фінансово-господарської діяльності підприємств спільної власності територіальних громад району"

РІШЕННЯ

від 24 вересня 2008 року

                                              № 486

 

Про План фінансово-господарської
діяльності     підприємств   спільної
власності   територіальних   громад
району

 

       З метою підвищення ефективності використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад району, відповідно до рішення Рівненської обласної ради від 17 серпня 2007 року № 421, частини 9 статті 78, частини 9 статті 75 Господарського кодексу України, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
                                       
ВИРІШИЛА:

1. Встановити, що керівники підприємств спільної власності територіальних громад району, засновником чи співзасновником яких є Сарненська районна рада, Сарненська районна державна адміністрація, подають до Сарненської районної ради:

1.1. на затвердження:

1.1.1. план фінансово-господарської діяльності підприємства за формою згідно з додатком до цього рішення – щорічно до 01 листопада. До плану фінансово-господарської діяльності підприємства додавати пояснювальну записку, яка повинна включати результати аналізу його фінансово-господарської діяльності за попередній рік, а також показники господарської діяльності та розвитку підприємства в поточному році та на плановий рік;

1.1.2. звіт про виконання плану фінансово-господарської діяльності підприємства – щокварталу в строки, установлені для подання фінансової звітності, разом із пояснювальною запискою щодо результатів діяльності за квартал та із зазначенням за окремими факторами причин значних відхилень фактичних показників від планових. Звіт про виконання плану фінансово-господарської діяльності підприємства за ІV квартал подається разом із звітом про виконання плану фінансово-господарської діяльності підприємства за рік.

1.2. на погодження структуру управління та штатний розпис підприємства – щорічно до 01 листопада.

2. Доручити головам районної ради та районної державної адміністрації затверджувати плани фінансово-господарської діяльності підприємств, звіти про виконання планів фінансово-господарської діяльності підприємств; погоджувати структуру управління та штатні розписи підприємств. (зміни внесені рішенням районної ради від 22.05.2009 № 673).

2. Встановити, що:

2.1. підприємства спільної власності територіальних громад району витрачають кошти лише на цілі та в межах, установлених затвердженими планами фінансово-господарської діяльності підприємств;

2.2. керівники підприємств спільної власності територіальних громад району несуть персональну відповідальність за достовірність та обґрунтованість планування і виконання показників плану фінансово-господарської діяльності підприємства.

3. Рекомендувати контрольно-ревізійному відділу в Сарненському районі (Д.Карпович) систематично здійснювати перевірки дотримання вимог зазначеного рішення.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на відділ з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради та постійну комісію районної ради з економічних питань та комунальної власності (І.Тотовицький).

Голова ради                                                                                  Добриднік М.М.

 

№387 "Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району, та Порядку проведення конкурсу на право укладення договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад

                                                                        РІШЕННЯ

 
від «21» квітня 2017 року                                                                 № 387
 
Про    затвердження     Положення     про
порядок передачі в оренду   майна,    що
перебуває       у     спільній       власності
територіальних     громад     району,     та
Порядку проведення конкурсу на  право
укладення договору оренди майна, що є
спільною власністю територіальних
громад
 
        Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 10.08.1995 № 629 «Про затвердження Методики оцінки об’єктів оренди, Порядку викупу орендарем оборотних матеріальних засобів та Порядку надання в кредит орендареві коштів та цінних паперів», з метою в врегулювання організаційних та майнових відносин, пов’язаних з орендою майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
                                                                  ВИРІШИЛА:
 
        1. Затвердити Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району, та Порядок проведення конкурсу на право укладення договору оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Сарненського району згідно з додатком 1 (додається).
        2. Затвердити типовий договір оренди майна, що є спільною власністю територіальних громад Сарненського району в новій редакції згідно з додатком 2 (додається).
        3. Орендодавцям майна спільної власності територіальних громад району у місячний термін після введення в дію цього рішення переглянути всі договори оренди майна спільної власності територіальних громад району, привівши їх у відповідність до типового договору згідно з додатком 2.
        4. Вважати такими що втратили чинність рішення районної ради від 20 вересня 2007 року № 250, від 30 травня 2012 року № 405.
        5. Це рішення набуває чинності з дня його опублікування. 6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Банацький В.А.)
 
Голова ради                                                                                  Р.П. Серпенінов

№388 "Про затвердження Положення про порядок передачі об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району"

                                                                                РІШЕННЯ

 
від «21» квітня 2017 року                                                                         № 388
 
Про затвердження Положення  про
порядок передачі об’єктів спільної
власності  територіальних   громад
Сарненського району
 
        Відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 №1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення районної ради від 18.01.2016 № 75 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Сарненського району», з метою урегулювання порядку прийняття-передачі та закріплення майна спільної власності територіальних громад Сарненського району, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
                                                                         ВИРІШИЛА:
 
        1. Затвердити Положення про порядок передачі об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району в новій редакції згідно з додатком 1 (додається).
        2. Затвердити типову форму акту приймання-передачі згідно з додатком 2 (додається).
        3. Рішення районної ради від 02.03.2010 № 838 «Про затвердження Порядку передачі з балансу на баланс майна, що належить до спільної власності територіальних громад Сарненського району» вважати таким, що втратило чинність.
        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (В.А.Банацький).
 
Голова ради                                                                                           Р.П.Серпенінов

№389 "Про затвердження Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад Сарненського району"

                                                                          РІШЕННЯ

 
від «21» квітня 2017 року                                                                  № 389
 
Про затвердження  Положення про
порядок списання  майна   спільної
власності   територіальних   громад
Сарненського району
 
        Відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.07 № 1314 «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності» (зі змінами), з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад Сарненського району, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за погодженням з постійними комісіями, районна рада
 
                                                                     ВИРІШИЛА:
 
        1. Затвердити Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад Сарненського району в новій редакції,згідно з додатками 1, 2, 3, 4, 5, що додаються.
        2. Внести зміни до рішення районної ради від 18.01.2016 № 75 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Сарненського району», а саме:
        2.1. У підпункті 5.11. пункту 5 цифри і слова «5 000 гривень» замінити цифрами і словами «10 000 гривень»;
        2.2. Підпункт 9.10 пункту 9 виключити;       
        3. Рішення районної від 04.09.2012 № 449 «Про Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад Сарненського району» вважати таким, що втратило чинність.
        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Банацький В.А.).
 
Голова ради                                                                                   Р.П.Серпенінов

№85 від 18 січня 2016 року "Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Сарненського району"

                                                                                    РІШЕННЯ

 
від «18» січня 2016 року                                                                                                         № 85
 
Про затвердження Положення про
порядок управління об’єктами
спільної власності територіальних
громад Сарненського району
 
        Відповідно до статей 142, 143 Конституції України, статей 136, 137 Господарського кодексу України, статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 7 грудня 2015 року №30 «Про делегування повноважень Сарненської районної ради Сарненській районній державній адміністрації», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
                                                                                           ВИРІШИЛА:
       1. Затвердити Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Сарненського району (додається).
        2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Сарненську районну державну адміністрацію, відділ з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату районної ради та постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності ( В.А.Банацький).
 
Голова ради                                                                                                                            Р.П.Серпенінов

Комунальні підприємства, заклади та установи районної ради

1.

Редакція газети «Сарненські новини» - в.о. головного редактора Ляшко Світлана Феліксівна

 

2.

Комунальне підприємство «Районна друкарня» Сарненської районної ради – директор Старовецький Володимир Миколайович

3-32-42

3.

Комунальне підприємство «Ринок» Сарненської районної ради - директор Білецький Михайло Федорович

2-17-08

     4.    Комунальне підприємство "Зелений край" Сарненської районної ради - Овсійчук Олег Аркадійович  

5.

Комунальне підприємство телерадіокомпанія «Полісся» Сарненської районної ради - директор Шашук Віра Артемівна

3-52-18

6.

Комунальне підприємство «Сарненське бюро технічної інвентаризації» Сарненської районної ради – директор Серпенінов Олександр Петрович

0951019452

7.

Комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро» Сарненської районної ради - директор Погранична Антоніна Миколаївна

2-12-64

8.

Сарненський міжшкільний навчально–виробничий комбінат – директор Суліма Ян Ігорович

0665967501

9.

Комунальний заклад «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради - головний лікар Іванюк Василь Петрович

2-22-26

10.

«Трудовий архів Сарненського району» Сарненської районної ради – директор Данильченко В’ячеслав Михайлович

2-17-84

11.

Комунальний заклад «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради – головний лікар Скачко Алла Ничипорівна

4-12-08
4-13-41;

[email protected]

12.

Комунальний заклад «Сарненська районна стоматологічна поліклініка» Сарненської районної ради – головний лікар Проскуріна Лариса Олександрівна

3-42-49 реєстр.
3-42-48

13.

Комунальний заклад «Сарненський районний будинок культури» Сарненської районної ради – директор Царук Любов Олексіївна

3-56-58

14.

Комунальний заклад «Сарненська дитяча музична школа» Сарненської районної ради – директор Августовський Дмитрій Вікентійович

3-26-43

15.

Комунальний заклад «Степанська дитяча музична школа» Сарненської районної ради – директор Старовойт Сергій Леонідович

4-13-07

    16. Комунальне підприємство "Сарненський історико-етнографічний музей" Сарненської районної ради  

17.

Сарненський районний будинок дітей та молоді – директор Круглик Віталій Степанович

 2-22-85

18.

   Степанський будинок дітей та молоді - директор Мурза
   Лариса Степанівна
4-14-20

19.

Редакція Сарненського районного проводового радіомовлення – директор Шашук Віра Артемівна

3-52-18

20.

Загальноосвітня вечірня (заочна) школа ІІІ ступеня Сарненської районної ради – директор

 

3-36-79

21.

Комунальний заклад «Сарненська централізована система публічно - шкільних бібліотек» Сарненської районної ради – директор Мамонець Наталія Пилипівна

3-35-63;

2-12-16

22.

 

Комунальний заклад «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради – головний лікар Максимук Ольга Анатоліївна

2-25-27

23.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Сарненської дільниці №1 – завідувач Матвійчук Тетяна Макарівна

 

3-35-75

реєстратура поліклініка

24.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Сарненської дільниці №2– завідувач Богуславська Ірина Ростиславівна

3-75-75

3-35-75

реєстратура поліклініка

25.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Тутовицької дільниці – завідувач Степанець Наталія Миколаївна

 

98-2-40

26.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Любиковицької дільниці – завідувач Артюшок-Гришкова Анжела Василівна

 

96-2-38

27.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Коростської дільниці – завідувач Якимець Ігор Петрович

 

4-64-33

28.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Стрільської дільниці – завідувач Білотіл Наталія Василівна

 

 95-2-44

29.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Кричильської дільниці – завідувач Якимець Валерій Миколайович

 

 4-43-29

30.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини В.Вербченської дільниці – завідувач Новак Степан Петрович

 

 

31.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Ясногірської дільниці – завідувач Опалько Інна Анатоліївна

 

32.

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Цепцевицької дільниці – завідувач Василевська Наталія Володимирівна

 

97-2-94
33.
Тинненська дільнича лікарня – головний лікар Речун Анатолій Григорович  94-2-75
34.
Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Степанської дільниці – завідувач Сердюк Олена Петрівна  

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Сарненської дільниці № 1

35.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Орлівка –
завідувач Гончар Наталія Іванівна

 

36.

Фельдшерсько–акушерський пункт села с.Угли-Убереж – завідувач Зданевич Оксана Володимирівна

 

37.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Костянтинівка – завідувач Басиста Аліна Олександрівна

 

38.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Люхча – завідувач Круглик Тетяна Іванівна

 

39.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Дубки – завідувач Нагородна Леся Іванівна

 

40.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Глушиця – завідувач Смицька Юлія Володимирівна

92-2-49

41.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Чудель – завідувач Абрамчук Валентина Климівна

 

42.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Дубняки – завідувач Жигула Світлана Сопорбаївна

 

43.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Обірки – завідувач Радько Галина Федорівна

 

44.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Немовичі – завідувач Свиридова Олена Станіславівна

 

45.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Катеринівка – завідувач Власюк Світлана Яківна

 

46.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Гута-Перейма – завідувач Годун Світлана Василівна

 

47.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Яринівка – завідувач Гриневич Алла Миколаївна

 2-30-00

48.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Ремчиці – завідувач Смицька Сніжана Олександрівна

 99-2-12

49.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Іванівка – завідувач Круглик Катерина Олександрівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Тинненської дільниці:

50.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Зносичі –
завідувач Панасюк Людмила Олександрівна 

 

51.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Кам’яне-Случанське – завідувач Михаревич Галина Никифорівна

 

52.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Заріка – завідувач Вечорко Ольга Данилівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Тутовицької дільниці:
53.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Довге –
завідувач Троцковець Надія Олексіївна

 

54.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Чемерне – завідувач Булейко Юлія Олександрівна

 

 Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Цепцевицької дільниці:
55.

Фельдшерсько–акушерський пункт Тріскині –
завідувач Кусковець Алла Володимирівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Степанської дільниці:

56.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Грушівка –
завідувач Бахно Надія Яківна

 

57.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Калинівка – завідувач Ширко Наталія Георгіївна

 4-20-32

58.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Мельниця – завідувач Шустик Тетяна Климівна

 

59.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Труди – завідувач Ширко Ольга Миколаївна

 

 
60.

 

Фельдшерсько–акушерський пункт села Дворець – завідувач Лугова Руслана Степанівна

 4-14-24

61.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Кузьмівка – завідувач Вахнюк Тетяна Вікторівна 4-31-17

62.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Яблунька – завідувач Голофриш Тетяна Русланівна

 

63.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Волоша – завідувач Волошина Оксана Миколаївна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Кричильської  дільниці:
64.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Поляни –
завідувач Конько Олена Лукашівна

 
Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Любиковицької дільниці:
65.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Білятичі –
завідувач Бунечко Оксана Валеріївна

 

66.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Мар’янівка – завідувач Костецька Світлана Олексіївна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Стрільської  дільниці:

67. Фельдшерсько–акушерський пункт села Маслопуща –
завідувач Голишева Валентина Андріївна
 
Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Коростської дільниці:
68.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Одринки –
завідувач Бережна Світлана Михайлівна

 

69.

Фельдшерсько–акушерський пункт села М.Вербче – завідувач Комар Людмила Василівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Великовербченської дільниці:
70.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Бутейки – завідувач Кокора Марія Григорівна

  4-83-17

71.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Вирка – завідувач Боришкевич Марія Василівна

 

Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини Ясногірської дільниці:
72.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Селище – завідувач Чорна Альона Михайлівна

 

73.

Фельдшерсько–акушерський пункт села Чабель – завідувач Чміль Наталія Сергіївна

 
Загальноосвітні та позашкільний навчальні заклади
74.

Сарненська ЗОШ ІІ ступеня – економіко-правовий ліцей
«Лідер» - директор Колоїз Тамара Гнатівна

3-36-75

75.

Опорний заклад "Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Сарненської районної ради, Рівненської області – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80,
4-22-16

76.

Степанський Будинок дітей та молоді – директор Мурза Лариса Степанівна

4-12-74

77.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступенів Філія опорного закладу с. Мельниця – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

78.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступеня Філія опорного закладу с.Труди – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

79.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступеня Філія опорного закладу с.Калинівка – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

80.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступеня Філія опорного закладу с.Дворець – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

81.

Степанська ЗОШ І-ІІІ ступеня с.Грушівка – директор Романцова Тетяна Михайлівна

4-10-80, 4-22-16

82.

Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Оласюк Сергій Миколайович

4-82-89, 4-83-68

83.

Великовербченська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Філія с.Вірка – директор Оласюк Сергій Миколайович

4-82-89, 4-83-68

84.

Бутейківська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Шепель Володимир Олександрович

4-84-15

85.

Зносицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Власюк Марія Степанівна

7-52-43

86.

Кам’яне-Случанська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Кузьмич Людмила Федорівна

91-2-85

87.

Коростська ЗОШ І- ІІІ ступенів – директор Михайлова Віра Петрівна

4-64-80

88.

Одринківська ЗОШ І- ІІ ступенів – директор Чиж Ольга Василівна

4-64-15

89.

Маловербченська  ЗОШ І- ІІ ступенів – директор Гольонко Павло Олександрович

4-64-14

90.

Орлівська ЗОШ І  ступенів – директор Рибнік Світлана Миколаївна

2-13-22

91.

Костянтинівська ЗОШ І-ІІ  ступенів – директор Корень Галина Володимирівна

93-2-24

92.

Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів Філія с.Угли – директор Гоч Юрій Васильович

4-43-81

93.

Полянська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Стахнюк Іван Платонович

0671508052

94.

Кричильська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Гоч Юрій Васильович

4-43-81

95.

Кузьмівська ЗОШ І-ІІ  ступенів – директор Вєтрова Тетяна Станіславівна

4-31-22

96.

Кузьмівська ЗОШ І-ІІ  ступенів Філія Волоша – директор Вєтрова Тетяна Станіславівна

4-31-22

97.

Яблунська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Метьолкіна Ірина Олександрівна

4-31-29

98.

Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Гомонець Галина Олегівна

0674767616

99.

Білятицька ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Сорока Анатолій Павлович

96-2-11

100.

Любиковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Саванчук Сергій Віталійович

9-62-91

101.

Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор

9-22-46

102.

Дубківська ЗОШ І ступенів – директор Калюхов Віктор Оксентійович

2-33-22

103.

Глушицька ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Набухотна  Олена Адамівна

92-2-14

104.

Люхчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Філія с. Обірки – директор Круглик Іван Васильович

9-22-46

105.

Немовицька  ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Зубчинська Оксана Григорівна

9-72-24

106.

Катеринівська ЗОШ І ступенів – директор Мельник Оксана Парфенівна

0964480218

107.

Тріскинська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Бриж Валентина Леонідівна

24-2-13

108.

 Яринівська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Губеня Валентина Стахівна

 2-30-02

109.

Ремчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів - директор Слободенюк Наталія Миколіївна

9-92-43

110.

Стрільська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Щербан Олена Гнатівна

9-52-25

112.

Опорний заклад "Тинненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Сарненської районної ради, Рівненської області – директор Титечко Володимир Петрович

9-42-31

113.

Тинненська ЗОШ І ступенів Сарненської районної ради – директор Коток Надія Юріївна

94-2-20

114.

Чемернянська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Цуман Марія Василівна

71-1-31

115.

Довжанська ЗОШ І-ІІ ступенів – директор Бігун Тетяна Іванівна

7-11-06

116.

Тутовицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Ткач Дмитро Кирилович

9-82-81

117.

Цепцевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Мариніна Людмила Василівна

77-2-74

118.

Висовська ЗОШ І ступенів – директор Мариніна Олена Володимирівна

0976899946

119.

Чудельська ЗОШ І-ІІІ ступенів – директор Сергійчук Аліса Василівна

91-2-81

120.

Сарненський навчально-виховний комплекс «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка – директор Тіткова Ніна Аркадіївна

3-56-75

121.

Сарненська гімназія – директор Шепель Тамара Степанівна

3-38-20

122.

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 – директор Федорович Вікторія Геннадіївна

3-39-95

123.

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 3 – директор Ткачук Наталія Василівна

3-36-52

124.

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 – директор Василенко Тетяна Марківна

2-11-16

125.

Сарненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 – директор Банацька Олена Вячеславівна

3-49-05

126.

Ясногірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – директор Вознюк-Ковальчук Тамара Андріївна

5-53-40

127.

Селищенська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – директор Біленький Анатолій Миколайович

5-52-42

 

Інформація про комунальні підприємства, заклади та установи районної ради

Загальноосвітня вечірня (заочна) школа ІІІ ступенів

СТАТУТ Загальноосвітньої вечірньої (заочної) школи ІІІ ступенів

Комуналний заклад "Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек"

СТАТУТ Комуналний заклад "Сарненська централізована система публічно-шкільних бібліотек"

Комунальне підприємство "Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро"

Статут КП ГПВ АПБюро

Статут КП ГПВ АПБюро

Комунальне підприємство "Зелений край"

Статут КП "Зелений край"

Статут КП "Зелений край"

Комунальне підприємство "Районна друкарня"

СТАТУТ Комунального підприємства "Районна друкарня"

Комунальне підприємство "Ринок"

СТАТУТ Комунального підприємства "Ринок"

Комунальне підприємство "Сарненське бюро технічної інвентаризації"

СТАТУТ Комунального підприємства "Сарненське бюро технічної інвентаризації"

Комунальний заклад "Сарненська дитяча музична школа"

СТАТУТ Комунального закладу "Сарненська дитяча музична школа"

Комунальний заклад "Сарненська районна лікарня"

СТАТУТ Комунального закладу "Сарненська районна лікарня"

Комунальний заклад "Сарненська районна стоматологічна поліклініка"

СТАТУТ Комунального закладу "Сарненська районна стоматологічна поліклініка"

Комунальний заклад "Сарненська центральна районна лікарня"

СТАТУТ Комунального закладу "Сарненська центральна районна лікарня"

Комунальний заклад "Сарненський районний Будинок дітей та молоді"

СТАТУТ Комунального закладу "Сарненський районний Будинок дітей та молоді"

Комунальний заклад "Сарненський районний будинок культури"

Статут КП "Сарненський районний будинок культури"

Статут КП "Сарненський районний будинок культури"

Комунальний заклад "Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

СТАТУТ Комунального закладу "Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

Комунальний заклад "Сарненський історико-етнографічний музей"

СТАТУТ Комунального закладу "Сарненський історико-етнографічний музей"

Комунальний заклад "Степанська дитяча музична школа"

СТАТУТ Комунального закладу "Степанська дитяча музична школа"

Комунальний заклад "Степанська районна лікарня"

СТАТУТ Комунального закладу "Степанська районна лікарня"

Комунальний заклад "Степанський Будинок дітей та молоді"

СТАТУТ Комунального закладу "Степанський Будинок дітей та молоді"

ТРК "Полісся"

ТРК "Полісся"

ТРК "Полісся"

Трудовий архів

Положення про Трудовий архів

Положення про Трудовий архів

Інформація щодо об'єктів спільної власності територіальних громад району, що передані в оренду чи інше право користування

Інформація щодо об'єктів спільної власності територіальних громад району, що передані в оренду

Інформація щодо об'єктів, що передані в оренду

system/files/file/таблиця по оренді(6).doc 

Відкриті дані

До відома відвідувачів!
 
        «Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» публічна інформація у формі відкритих даних (відкриті дані) оприлюднюється для вільного та безоплатного доступу до неї». Відкриті дані дозволені для їх подальшого вільного використання та поширення.
         Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, зокрема в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту відкриті дані з обов’язковим посиланням на джерело отримання.
         Умовою будь-якого подальшого використання відкритих даних є обов’язкове посилання на джерело їх отримання (у тому числі гіперпосилання на веб-сторінку відкритих даних розпорядника інформації)».
 
 
1. Відомості про відповідальну особу розпорядника інформації Завантажити
2. Відомості про лікарські засоб препарати придбані за бюджетні кошти 1. КЗ "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської районної ради (додається);
2. КЗ "Сарненська районна стоматологічна поліклініка" Сарненської районної ради (додається);
3. КЗ "Сарненський центр ПМСД" Сарненської районної ради (додається);
4. КЗ "Сарненська районна лікарня" Сарненської районної ради (додається);
5. КЗ "Степанська районна лікарня" Сарненської районної ради (додається).
3. Перелік перевізників Завантажити
4. Інформація про дотримання державних соціальних нормативів у сфері обслуговування закладами (інституціями) культури Завантажити
5. Стан забезпечення правової охорони і захисту прав інтелектуальної власності  Завантажити
 
 

Відчуження майнового комплексу "Дубки"

             Відповідно до рішень Сарненської районної ради Рівненської області  від 24 лютого 2012 року № 375 "Про відчуження будівель та споруд майнового комплексу "Дубки", від 22 липня 2016 року №222 "Про перелік об'єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району, що підлягають приватизації", які розміщені за адресою: с.Чудель, вул.Лісова, 5, що є об'єктом спільної власності територіальних громад району та перебувають на балансі комунального закладу "Сарненська центральна районна лікарня" Сарненської районної ради".
        Вигідність місця розташування:
        - майновий комплекс «Дубки» розміщений за 5 кілометрів від міста Сарни Рівненської області;
        - неподалік розташована автодорога М-07 міжнародного значення Київ-Ковель, що співпадає з частиною європейського автомобільного маршруту Е-373 Люблін-Київ;
        - навкруги майнового комплексу розміщені ліси Рівненського природного заповідника з унікальною фауною і флорою, озерами;
        - за 4 кілометри на схід, у лісовому урочищі «Залив» на площі 2708 га розміщені мисливсько-рибальські угіддя.
        Склад і загальна характеристика будівель і споруд:
       - клуб-їдальня                                                2 173 м²
        - корпус № 1                                                 1 045,7 м²
        - корпус № 2                                                 1 047,7 м²
        - корпус № 3                                                 1 053 м²
        - будівля котельні                                          187,4 м²
        - господарський корпус                                 144,5 м²
        - будівля артезіанської свердловини          8,2 м²
        - будівля дизельної електростанції             51,7 м²
        - будівля вбиральні                                   11 м²
        - будівля водонапірної башти                     4,9 м²
        - гаражі (4 бокси)                                                   155,3 м.кв.
        Пропозиції щодо можливостей використання майнового комплексу:
        - готель;
        - профілактично-лікувальний санаторій;
        - туристична база відпочинку;
        - реабілітаційний центр тощо.
       Вартість буде визначена на момент відчуження за результатами проведення незалежної експертної оцінки.
       За довідками звертатись з 9.00 до 18.00 за телефоном: (036 55) 2-16-07 (036 55) 3-23-97

   
       

Договори укладені Сарненською районною радою

Договори укладені Сарненською районною радою (додається)

Перелік земельних ділянок, що пропонуються для здійснення забудови на території Сарненського району

        Відділ з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату Сарненської районної ради, на виконання статті 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» розміщує перелік земельних ділянок, що пропонуються для здійснення забудови на території Сарненського району.
        Право на надання земельних ділянок для містобудівних потреб мають органи місцевого самоврядування в населених пунктах, по яких розроблені плани зонування або детальні плани територій, зокрема, в наступних населених пунктах: місто Сарни, смт. Клесів, села Клесів, Пугач, Велике Вербче, Вири, Олексіївка, Федорівка, Карпилівка, Костянтинівна, Іванівка, Орлівка, Кричильськ, Поляни, Любиковичі, Люхча, Дубки, Немовичі, Тріскині, Яринівка, Селище, Чабель, Ясногірка, Стрільськ, Висове, Довге, Цепцевичі, Чемерне, Чудель, Зносичі, Вирка, Тинне.
        В стадії завершення розроблення генпланів та планів зонування територій сіл Кузьмівка, Корост, Кам’яне-Случанське.

Перелік цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів та нерухомого майна - будівель, споруд, приміщень (спільної власності територіальних громад району), що можуть бути передані в оренду в 2018 році

Відділ з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконачого апарату Сарненської районної ради, на виконання пункту 4 статті 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» розміщує Перелік цілісних майнових комплексів комунальних підприємств, організацій, їх структурних підрозділів (філій, цехів, дільниць) та нерухомого майна – будівель, споруд, приміщень (спільної власності територіальних громад району), що можуть бути передані в оренду в 2018 році.

 
Інформація по об'єктах які можуть бути здані в оренду.

Про перелік суб'єктів господарювання

        Відділ з питань юридичного забезпечення роботи ради та комунальної власності виконавчого апарату Сарненської районної ради, на виконання пункту 4 статті 7 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», відповідно до статті 10-1 Закону України «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» розміщує Перелік суб’єктів господарювання комунальної власності.

№ п/п

Назва суб’єкта господарювання

Телефон

1.

Комунальне підприємство «Районна друкарня» Сарненської районної ради (Старовецький Володимир Миколайович)

3 32 42

2.

Комунальне підприємство «Ринок» Сарненської районної ради (Білецький Михайло Федорович)

2 17 08

3.

Комунальне підприємство телерадіокомпанія «Полісся» Сарненської районної ради (Шашук Віра Артемівна)

3 52 18

4.

Комунальне підприємство «Сарненське бюро технічної інвентаризації»» Сарненської районної ради (Серпенінов Олександр Петрович)

0951019452

5.

Комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно – виробниче архітектурно – планувальне бюро» Сарненської районної ради (Погранична Антоніна Миколаївна)

2 12 64

6.

Редакція газети «Сарненські новини» (в.о.головного редактора Ляшко Світлана Феліксівна)

 

3 42 50

 

 

7.

Редакція Сарненського районного проводового радіомовлення (Шашук Віра Артемівна)

 

3 52 18

8.

Комунальне підприємство "Зелений край" (Овсійчук Олег Аркадійович)

 -

Типові статути комунальних підприємств, установ (закладів) спільної власності територіальних громад Сарненського району

№371 від 03 березня 2017 року "Про затвердження Типових статутів комунального підприємства, установи (закладу) спільної власності територіальних громад Сарненського району"

                                                                                                        РІШЕННЯ

 
від «03» березня 2017 року                                                                                                 № 371
 
Про       затвердження        Типових
статутів                      комунального
підприємства, установи  (закладу)
спільної власності територіальних
громад Сарненського району
 
        З метою забезпечення ефективного управління об’єктами спільної власності територіальних громад Сарненського району, у зв’язку з прийняттям рішення районної ради від 07 грудня 2015 року № 30 «Про делегування повноважень Сарненської районної ради Сарненській районній державній адміністрації», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
                                                                                                   ВИРІШИЛА:
 
        1. Затвердити Типовий статут комунального підприємства спільної власності територіальних громад Сарненського району згідно з додатком 1 (додається).
        2. Затвердити Типовий статут комунальної установи (закладу) спільної власності територіальних громад Сарненського району згідно з додатком 2 (додається).
        3. Комунальним установам (закладам), підприємствам Сарненської районної ради в місячний термін після прийняття цього рішення привести статути комунальних підприємств, установ (закладів) у відповідність до типових статутів комунального підприємства, установи (закладу).
        4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 13 вересня 2013 року № 687 «Про затвердження Типових статутів комунального підприємства, установи (закладу) спільної власності територіальних громад Сарненського району».
        5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з економічних питань, підприємництва, залучення інвестицій та комунальної власності (Банацький В.А.).
 
Голова ради                                                                                                                         Р.П. Серпенінов

Фінансові звіти суб'єктів господарювання

Фінансовий звіт КП "ГПВ АПБ"
Фінансовий звіт КП Редакція районного проводового радіомовлення
Фінансовий звіт КП Сарненська районна друкарня
Фінансовий звіт КП Сарненське бюро технічної інвентаризації
Фінансовий звіт КП Сарненські новини
Фінансовий звіт КП ТРК Полісся
Фінансовий звіт КП "Ринок"

Звіти про фінансові результати за IV квартал 2016 року

Комунальне підприємство "Районна друкарня"

Звіти про фінансові результати за І квартал 2016 року

Комунальне підприємство "Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро"

Фінансоівий звіт КП "ГПВ АПБ" за 1 квартал 2016 року

Комунальне підприємство "Районна друкарня"

Фінансовий звіт КП "Районна друкарня" за 1 квартал 2016 року

Комунальне підприємство телерадіокомпанія "Полісся"

Фінансовий звіт КП ТРК "Полісся" за 1 квартал 2016 року

Крмунальне підприємство "Бюро технічної інвентаризації"

Звіт КП "БТІ" за І квартал 2016 року

Звіти про фінансові результати за І квартал 2017 року

Звіти про фінансові результати за І квартал 2017 року (додається)

Редакція Сарненського районного проводового радіомовлення

Фінансові результати (додаток 1) оплата праці

Сарненське бюро технічної інвентаризації

Фінансові результати за I квартал 2017 року (додаток 1)

Звіти про фінансові результати за І квартал 2018 року

КП "Районна друкарня"

Фінансовий звіт
 

Звіти про фінансові результати за І півріччя 2016 року

Комунальне підприємство "Бюро технічної інвентаризації"

Звіт про фін. результати КП "СБТІ" за 1 півріччя

Комунальне підприємство "Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро"

ГПВ АПБ Звіт за 1 півряччя

Комунальне підприємство "Районна друкарня"

КП Районна друкарня Звіт за 1 півріччя

Комунальне підприємство телерадіокомпанія "Полісся"

Звіт за 1 півріччя 2016р ТРК Полісся

Редакція Сарненського районного проводового радіомовлення

Звіт про фінансові результати 1 півріччя 2016р.

Звіти про фінансові результати за ІV квартал 2017 року

КП "Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро"

Фінансовий звіт.
 
Звіт керівника підприємства.
 
КП "Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро" має боргові зобов'язання перед КП "Сарнитеплосервіс" у сумі 12,3 тис. грн.
 

КП "Районна друкарня"

Фінансовий звіт: додаток 1, додаток 2.
Звіт керівника підприємства.
 

КП "Ринок"

Фінансовий звіт: додаток 1, додаток 2.

КП "Сарненське бюро технічної інвентаризації"

Фінансовий звіт: додаток 1, додаток 2.
 
Звіт керівника комунального підприємства.
 
Інші поточні зобов'язання:
        - Поворотна фінансова допомога 25960 грн. 84 коп.
 

КП ТРК "Полісся"

Звіт про фінансові результати.
 
КП ТРК "Полісся" має боргові зобов'язання перед КП "Сарнитеплосервіс" за теплопостачання у сумі - 7217,12 грн.
 
 

Редакція Сарненського районного радіомовлення

Звіт про фінансові результати.
 
Редакція Сарненського районного проводового радіомовлення має боргові зобов'язання перед КП "Сарнитеплосервіс" у сумі - 11682,58 грн.
 

Трудовий архів

Фінансовий звіт.

Звіти про фінансові результати за ІІІ квартал 2016 року

Комунальне підприємство "Бюро технічної інвентаризації"

Звіт ІІІ квартал 2016 КП СБТІ

Пояснення до звіту за IІІ квартал 2016 КП СБТІ

Комунальне підприємство "Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро"

Фінансоівий звіт КП ГПВ АПБ за 9 місяців 2016 року

Комунальне підприємство "Районна друкарня"

1
2
3
4

Редакція Сарненського районного проводового радіомовлення

Звіт за 9 міс 2016р. Редакція Сарненського районного проводового радіомовлення

Редакція газети "Сарненські новини"

Звіти про фінансові результати за ІІІ квартал 2017 року

Звіт КП "РИНОК"

КП "ГПВ архітектурно-планувальне бюро"

Звіт керівника

Звіт керівника

Фінансовий звіт

Сторінка 1
Сторінка 2

КП "Районна друкарня"

Звіт керівника

Звіт керівника

Фінансовий звіт

Сторінка 1
Сторінка 2

КП телерадіокомпанія "ПОЛІССЯ"

Звіт керівника

Звіт керівника

Звіт про фінансові результати

Звіт про фінансові результати

Фінансовий звіт

Сторінка 1
Сторінка 2

Редакція Сарненського районного проводового радіомовлення

Звіт про фінансові результати

Звіт про фінансові результати

Фінансовий звіт

Сторінка 1
Сторінка 2