Архів - Трав 11, 2018

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1525996800 AND 1526083200 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Додатки до протоколу

   додатки до протоколу №24 двадцять четвертої сесії районної ради від 26 квітня 2018 року №1, №2, №3, №4 додаються

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ СТАТИСТИКИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

        Головне управління статистики інформує про «Соціально-економічне становище Сарненсько району у січні–березні 2018 року». (додається)

Разом згадали буремні роки Другої світової війни

    Усе віддаленішими в історичному вимірі стають буремні роки Другої світової війни. Цими днями ми відзначили вже 73-тю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Та не згасає в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацизмом.
    Друга світова війна – найжорстокіша подія в історії сучасного світу, в яку було втягнуто 67 держав, 80 % населення земної кулі, вона тривала довгих 6 років. Вогняний смерч пронісся над величезними територіями Європи, Азії й Африки, охопив простори всіх океанів. У цій війні загинуло близько 60 млн осіб, не говорячи вже про поранених і тих, хто безвісти пропав. Лихо і страждання, які пережили люди, незмірні.
     Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невимовний біль і горе учасників воєнних подій. За різними оцінками, від 8 до 9 мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули  в окупації, у концтаборах, на каторжних роботах на чужині. Війна забрала життя кожного п’ятого українця. Десятки тисяч українських міст і сіл було перетворено на руїни, чверть мешканців залишилися без даху над головою.