Архів - Бер 3, 2018

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') AND n.created BETWEEN 1520035200 AND 1520121600 GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 177.

Голова районної ради провів виїзний прийом громадян у селі Велике Вербче

        Голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов продовжує здійснювати виїзний прийом громадян. Тож 27 лютого жителі Великовербченської сільської ради мали можливість звернутись до голови районної ради безпосередньо на території ради.
         Прийом відбувся за участю Олени Гольонко – Великовербченського сільського голови і депутата районної ради Петра Зембицького.
         При зустрічі з колективом місцевої ради Руслан Петрович зазначав, що приїхав сюди не для того, щоб шукати недоліки в роботі ради, а, перш за все, з метою поспілкуватися з громадою, безпосередньо від неї почути про проблеми, які їх хвилюють, і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.
         У ході спілкування до голови районної ради зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.
         За допомогою до Руслана Серпенінова звернулися мешканці села Велике Вербче, що проживають по вулицях Садова, Яблунева. На сьогоднішній день найболючіша для них проблема - це мала напруга в електромережі, яка зменшилась після заміни трансформаторів. Голова ради зателефонував начальнику Сарненського РЕМ ПАТ «Рівнеобленерго» Борису Богданцю для вирішення цього питання.