Архів

user warning: Expression #1 of ORDER BY clause is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'rrada.n.created' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by query: SELECT t.type, t.name, COUNT(n.nid) AS node_count FROM node n INNER JOIN node_type t ON t.type = n.type WHERE n.status = 1 AND t.type IN ('blog', 'announcements', 'image', 'forum', 'article', 'book', 'rishennia', '0') GROUP BY n.type ORDER BY n.created in /var/www/html/sarny-rda.gov.ua/sites/sarnyrrada.gov.ua/modules/archive/archive.pages.inc on line 180.

Березень 22nd, 2019

Березень 20th

Про затвердження передавального акту комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради до правонаступника комунального некомерційного підприємства «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради

Про затвердження передавального
акту комунального закладу
«Сарненська центральна районна
лікарня» Сарненської районної ради
до правонаступника комунального
некомерційного підприємства
«Сарненська центральна районна
лікарня» Сарненської районної ради

 
 
 
 
        Розглянувши лист Сарненської районної державної адміністрації та передавальний акт, поданий комісією з реорганізації комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, відповідно до рішення Сарненської районної ради від 22.12.2018 №785 «Про реорганізацію комунального закладу «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради», враховуючи рішення Сарненської районної ради від 21.04.2017 № 388 «Про затвердження Положення про порядок передачі об’єктів спільної власності територіальних громад Сарненського району», згідно зі статтями 107, 108 Цивільного кодексу України, статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 

Березень 15th

17 березня - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!
         Щиро вітаю з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Цей день – це вияв уваги до людей, які створюють затишок, тепло і комфорт у наших домівках.
 
         Ваша праця забезпечує важливі потреби громадян і належне функціонування всіх галузей господарства. Від Вас залежить наш добробут та добрий настрій.
 
        Бажаю неупинного пошуку нового для покращення комунального та побутового обслуговування населення, професійної майстерності, наснаги та невичерпної життєвої енергії, міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, миру та злагоди, професійних і нових трудових здобутків на благо розквіту Сарненщини.
 
         Руслан Серпенінов,
        голова районної ради

Березень 14th

ДО ВІДОМА ГРОМАДИ САРНЕНЩИНИ

Головне управління статистики у Рівненській області інформує про "Соціально-економічне становище Сарненського району у січні 2019 року. (Інформація додається)

ОГОЛОШЕННЯ

Starting Березень 14, 2019 - Ending Квітень 14, 2019

Оголошення про конкурс на зайняття посади директора комунальної установи «Степанський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської районної ради Рівненської області

ОГОЛОШЕННЯ

Starting Березень 14, 2019 - Ending Квітень 14, 2019

Оголошення про конкурс на зайняття вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської районної ради Рівненської області

14 березня - День українського добровольця

Шановні земляки!
        У березні 2014 року, усвідомлюючи високий ризик військового вторгнення на територію материкової України та бажаючи захистити суверенітет та територіальну цілісність своєї держави, згідно з рішенням керівництва Самооборони Майдану, добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки з метою подальшої участі у воєнних діях.
 
        Як наслідок, з лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. А вже 14 березня 2014 року понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Київську область. Так розпочався бойовий шлях першого добровольчого батальйону, до якого примкнули тисячі свідомих громадян України.Вчителі, лікарі, студенти, підприємці – сотні майданівців – замість того, щоб після багатомісячних боїв у Києві поїхати по домівках, рушили з барикад Майдану на дальні барикади Донбасу боронити незалежність України та стали ідеологічною основою нової української армії.
         Тому саме сьогодні ми вшановуємо мужність та героїзм всіх захисників нашої незалежності.
 
        І водночас дуже важливо не ділити військових, добровольців, волонтерів на угрупування. Адже перемога наша можлива тільки за умови згуртованості. І День добровольця – це якраз і є символічна дата, щоб довести злагодженість, єдність кожного, хто у той чи інший спосіб долучається до захисту України.
 

Березень 13th

Протокол №29

протокол двадцять дев'ятої сесії районної ради від 13 листопада 2018 року № 29 додається

Про надання згоди комунальному закладу «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради на продовження терміну дії договору позички обладнання та інвентаря комунальному некомерційному підприємству «Сарненський районний центр первинної медико-саніта

Про надання згоди комунальному
закладу «Степанська районна
лікарня» Сарненської районної ради
на продовження терміну дії договору
позички обладнання та інвентаря
комунальному некомерційному
підприємству «Сарненський районний
центр первинної медико-санітарної
допомоги» Сарненської районної ради

 
 
 
 
        Розглянувши звернення комунального закладу «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради щодо продовження договору позички №2 від 29 квітня 2016 року укладеного з комунальним некомерційним підприємством «Сарненський районний ЦПМС» Сарненської районної ради та з метою забезпечення належного функціонування амбулаторії ЗПСМ Степанської дільниці, відповідно до статей 827, 828 Цивільного кодексу України, статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями районної ради, районна рада


ВИРІШИЛА:
 
     1. Надати згоду комунальному закладу «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради на продовження терміну дії договору позички обладнання та інвентаря комунальному некомерційному підприємству «Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської районної ради та для забезпечення належного функціонування комунального закладу, згідно з додатком, строком на 2 роки 11 місяців.