Оголошення

Starting Лютий 27, 2020 - Ending Березень 27, 2020 Expired
 
        Сарненська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста організаційного відділу виконавчого апарату районної ради.
        Вимога до претендентів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра; вільне володіння державною мовою; знання Конституції України, Законів України «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування. Без вимог до стажу роботи.
        Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, до заяви про участь у конкурсі додають:
         заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
        копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
         копію документа, який посвідчує особу;
         дві фотокартки розміром 4х6 см.;
        копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).         
        Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).
        Прийом документів проводиться впродовж 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Сарни, вул. Демократична, 51, сектор кадрової роботи та з питань документообігу виконавчого апарату районної ради. Додаткова інформація щодо основних посадових обов'язків, розміру та умов оплати праці надається за телефоном: 3-46-52.