Оголошення

Starting Лютий 14, 2019 - Ending Березень 14, 2019 Expired
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА
 
        Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Сарненської районної ради «Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу».
        Розробник проекту – Сарненська районна рада.
        Проект рішення спрямований на вдосконалення процедури відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у спільній власності територіальних громад Сарненського району та підлягають продажу.
        Підставою для розробки проекту є Земельний кодекс України, Закони України «Про оцінку земель», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затверджене Наказом ФДМУ від 31.12.2015 № 2075.
        Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційній веб-сторінці Сарненської районної ради за електронною адресою: [email protected] у розділі "Регуляторна політика", рубрика "Оприлюднення проектів регуляторних актів".
        Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються Сарненською районною радою протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою розробника: 34500, Рівненська область, м.Сарни, вул.Демократична, 51.